Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti már fogyókúráztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti már fogyókúráztatok fiú miatt? Megéri?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút, akivel járunk. Az a baj, hogy külön városban élünk. (nemsokára szerencsére abba a városba költözik, ahol most én lakom).

Nyár elején láttuk egymást utoljára, és akkor is jöttünk össze. 17 évesek vagyunk mindketten.

Karácsony előtt (dec. elején) költözik ide (nem hozzám, hanem a "városomba"), és megbeszéltük, hogy sokkal gyakrabban fogunk találkozni, mint régebben. Igazából sok veszekedésünk volt pont emiatt, hogy külön városban lakunk, és ezért is döntött úgy, hogy átiratkozik egy itteni gimibe. Nade a lényeg! Mióta összejöttünk nem találkoztam vele, de akkor még vékony voltam, viszont a nyáron felszedtem magamra pár kilót. 158cm és 56 kg vagyok. Félek, hogy most nem fogok neki tetszeni! :( Szerintetek érdemes fogyókúrába kezdeni egy fiú miatt? Egyébként nem hiszem, hogy az értékeim égbemeresztően nagyok lennének, de nektek mi a véleményetek? HELP!!!! Nagyon duci vagyok szerintetek?


2011. okt. 29. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja igen! azt kifelejtettem, hogy mikor utoljára láttuk egymást, akkor 48 kg voltam, tehát dúrván 10 kg-t szedtem fel magamra. ://
2011. okt. 29. 19:26
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek egy fiút, akivel járunk."

Még szerencse, hogy ismersz ilyet.


Egyébként sose fogyókúrázz, inkább sportolj, sokkal jobb tested lesz tőle.

2011. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de olyan sokat kell tanulnom...max hétvégén van időm sportolni. ://
2011. okt. 29. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
ismerek egy fiút, akivel járunk.. blabla, nyár eleje óta nem találkoztatok... ez a kapcsolat? interneten meg telefonon?? örülni fog neki, ha lát élőben. sportolj, az tuti rádfér.
2011. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy nincs naponta 6 perced egy gyakorlatsorozatra.
2011. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen sajnos...de már egészen kiskorom óta ismerjük egymást, tehát elég sok mindent tudunk a másikról...csakhát régen találkoztunk. :(

igen, csak telefonon, msn-en, illetve párszor webcameráztunk is (ahol szerencsére nem látszott a súlyfeleslegem).


amúgy sporton kívül van még valami más ötletetek? és légyszi a kérdésemre válaszoljatok és ne cikizzetek meg oltogassatok, hogy az én kapcsolatom milyen "szar"! Köszöntem! :)

2011. okt. 29. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:

A válaszom: nem.


A fogyókúra egy ördögi kör. Elkezded, bevállik, fogysz, megelégszel, elengeded magad, hízol, aztán többet hízol mint eredetileg voltál, végül megint elégedetlen leszel és kezdődik előröl.


Életmód váltás kell. Nem csak zúg-fogyasztás, mert akkor garantáltan 90 kilósan végzed. Sport, egészséges életmód. Kifogás mindig lesz, de az egészségedért Te felesz.

2011. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jójó, 6 percem tényleg van, de olyan intenzívebb, 1 órás edzésre nincs. főleg így télen futni sem akarok menni, mert hideg van. ha nektek van ötletetek valami otthoni tornára/edzésre, akkor mondjátok meg hogy mi az, és nem csak itt cikizzetek már! :)
2011. okt. 29. 19:37
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 19:36!!!4

köszönöm a válaszod! végre egy normális válasz!

2011. okt. 29. 19:38
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy szerintetek fogyni kéne? duci vagyok?
2011. okt. 29. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!