Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megszoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megszoktátok köszönni egy pasinak, ha előreenged az ajtóban?

Figyelt kérdés
Csak mert én mindig mondom, hogy "kösz", de a többi csaj nem. Most ezt akkor nem kell megköszönni? 15l
2011. okt. 29. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez valahogy természetes. Amikor előreenged egy fiú az ajtóban automatikus, hogy megköszönöm. Érdekes, van egy srác, akivel látásból ismerjük egymást, szoktunk köszönni egymásnak. Egy busszal járunk reggel suliba és egy csomószor előre enged a buszon, mindig megköszönöm neki.

Meg másoknak is.

Én nagyon örülök, ha előre enged valaki, szerintem nagyon udvarias dolog és jól esik. Úgy gondolom, ha valaki már udvarias velem és előre enged, akkor én is viszonzom az udvariasságot és megköszönöm. :)

16/L

2011. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha megyek ki a boltból és picit később 5-6 méterre jön még ki egy nő mögöttem az ajtót megfogom de 40%-a buta a nőknek mert meg se köszöni. Ilyenkor dühös vagyok és legszívesebben rávágtam volna az ajtót. 35 F
2011. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Ez baromság. Azt kell előre engedni, aki közelebb van az ajtóhoz. Ha jön velem szemben egy lány, de én közelebb vagyok az ajtóhoz, akkor hülyeség lenne előreengedni. Ha ugyanolyan közel vagyunk, akkor helyzettől függ. Az, hogy ő lány, az nem ok arra, hogy előre legyen engedve.
2011. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

# 14 na ez a baromság. Olyan is van, hogy udvariasság.


Lányokat (néhány kivételtől eltekintve) illik előreengedni és a lányoknak ezt illik megköszönnie. Ennyi.

2011. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%

# 15 na ez a baromság.


A magadfajták miatt ez nem udvariasság, hanem elvárás. Márpedig ennek nem elvárásnak kéne lennie, ráadásul nem minden nő felé, hanem csak a barátnőnek történő kedveskedésnek kéne lennie. Amúgy meg mint már írtam, azt kell előreengedni, aki közelebb van az ajtóhoz.

2011. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!