Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz h nem volt még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz h nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
15 vagyok lány és még soha nem volt barátom. Ez engem nem zavar, de egy csomó csaj totál lenéz miatta! Nem értem miért? Jobb mintha velük együtt már 13 évesen a sokadik pasit nyúzom!
2011. okt. 30. 02:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, én a mai napig szívesebben jönnék össze egy olyan lánnyal, akinek én lennék az első "pasija", mint olyannak akinek én lennék a 20. mondjuk
2011. okt. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
18F vagyok és még nem volt barátnőm. Gáz? NEM!
2011. okt. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
20 évig nem volt barátnőm, mert nem akartam egy akárkivel összejönni, most meg van egy belevaló barátnőm, várni megéri. És nem ciki. És "és"-sel nem kezdünk mondatot.
2011. okt. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg téged nem zavar, nincs gond.
2011. okt. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem gáz egyáltalán! Nekem most van az első pasim, én is 15 vagyok, de hidd el, én nagyon megbántam! (Szűz vagyok, mielőtt valaki oltani kezdene...)
2011. okt. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Exaron válasza:
Ez a nyomorult társadalom , lelkileg kényszeríti a fiatalokat idő előtti párkapcsolatokra és szüzesség elvesztésre. Nincs olyan, hogy 15 éves vagyok és nincs barátom/barátnőm az gáz? NEM nem az, Van aki 40 évesen találja meg első párját. Én speciel 16 évesen ismertem meg a sokadik barátnőmet... Akivel máig együtt vagyok 21 éves vagyok most.
2011. okt. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz,ez akkora nagy marhaság!

Miért másnak akarsz te is megfelelni ???

Ne hogy má a barátaid irányítsák az életeD !!!!

Nekem addig nem volt és nem is akartam míg a sulival nem végeztem olyan 18-ig.Nehogy má egy nő vegye el az eszem és nemtanulok majd megbukok.

2011. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Nekem 15 évesen volt először barátom, akivel 2 és fél évig együtt voltam.

Nem hinném, hogy bármiről is le vagy késve. Sokkal inkább meg kéne becsülni téged. :)

L/18

2011. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy az. :))
2011. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és nem volt még kapcsolatom..engem is lenéznek de nemfoglalkozom velük. Szerintem jobb ha az első fiúd "igazi" lesz nem az az egy hétig járogatunk aztán ennyi mint manapság sokan teszik. Én úgy érzem megéri várni.
2013. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!