Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért gondolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért gondolják, hogy egy nőnek is ugyanolyan izgató egy leszbikus jelenet, mint neki?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi. Rengeteg pasival találkoztam, akik mindig a véleményemet kérdezték, meg hogy kipróbálnám-e lánnyal. Persze mikor én visszakérdeztem, hogy és te fiúval? Akkor erre azt válaszolták, hogy de hiszen ők heteroszexuálisak. Az nem jut eszükbe, hogy a nők pedig ugyanígy? Engem biztos nem vinne rá az undor egy nőre, a férfiakat szeretem, könyörgöm!
2009. máj. 5. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
hat ezt en sem tudom,kivancsi vagyok a valaszokra
2009. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondolják, csak reménykednek, hogy hátha.


És a fiú fiúval felállás pedig egyszerűen azért idegen nekik, mert még ha minden szexuális jellegtől el is tekintünk, és tényleg csak és kizárólag a legszigorúbban értelmezett szépséget nézzük, a fiúk között akkor is SOKKAL kevesebb a tényleg szép, mint a lányok között.


Namármost, ha két lány külön-külön, önmagában is szép, akkor együtt nyilván még szebbek, tiszta sor.


Viszont két szép férfit találni már igen nagy kihívás.


És akkor ehhez jön még hozzá az a tényező is, hogy a nő ugyebár az alapértelmezett elgondolás szerint attól lesz nőies, hogy gyengéd, lágy, finom, stb. (jó, egy kis szexi vadság még belefér, de még az is belül marad ezeken a kereteken). Éppen ezért ha két nő van együtt, az csak ugyanez a gyengédség a négyzeten, amiből igen nehezen sülhet ki bármi rossz.


Viszont férfiaktól (tisztelet a kivételnek, persze) ugyanez alapesetben jóval távolabb áll, és a férfiasságot ugye inkább olyanok határozzák meg, hogy erő, dominancia, stb. ... amik hát azért nem annyira szexik. És ha mindez négyzetelődik, akkor még kevésbé az.


Ezért van tehát az, hogy két nőt együtt elképzelni sokkal könnyebb, és hogy sokkal természetesebbnek is hat, mint két férfi. Ezért van az is, hogy a tényleges leszbikusoknak általában sokkal könnyebb dolguk van (már a társadalmi megítélésüket tekintve), mint a meleg férfiaknak.


És ezért van az is, hogy a férfiak egymást kényeztető lányokról fantáziálnak. Nő a nővel = gyengédség a négyzeten, főleg, ha ők maguk is élvezik, és még látványnak is szép ám férfi a férfivel még látványnak se igazán jó (tisztelet a kivételnek, újfent), és hát gyengédségre sincs sok esély, ami megint csak lerontja az összhatást.


Remélem, tudtam segíteni a kérdés megértésében.

2009. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt eddig én is tudtam, inkább csak véleményekre voltam kíváncsi. De teljesen igazad van! Bár abban már tudnék veled vitatkozni, hogy egy férfi nem lehet szép. :) Én igenis igazán szépnek látom a barátomat, minden egyes porcikáját. Talán csak a férfiaknak összeegyeztethetetlen ez a szó a férfiakkal kapcsolatban? Ki tudja.
2009. máj. 6. 08:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bár abban már tudnék veled vitatkozni, hogy egy férfi nem lehet szép. :)"


Ezek szerint nem olvastál figyelmesen... ;) Mint írtam, tisztelet a kivételnek, tehát vannak szép férfiak, szó se róla. Csak azt mondtam, hogy a teljes férfipopulációt nézve a szép egyedek aránya JÓVAL alacsonyabb, mint a teljes nőpopulációban. :)


"Én igenis igazán szépnek látom a barátomat, minden egyes porcikáját."


Örülök neki, és gratulálok a szerencsédhez. :)


"Talán csak a férfiaknak összeegyeztethetetlen ez a szó a férfiakkal kapcsolatban? Ki tudja."


Nekem spec. nem. Férfi létemre más férfiakban is meglátom és elismerem a szépséget, de nap mint nap tapasztalom az utcán járva, hogy alig néhány ilyet látni csak. Nőből azonban rengeteget. :)


De gondolom, ennek egyebek mellett az is lehet az oka, hogy a nőkben ugye eleve benne van az is, hogy szépnek *kell* lenniük, adniuk *kell* magukra, és a lehető legtöbbet kihozni a lehetőségeikből, míg férfiaknál néha még az alapvető igényességgel is gondok vannak, sajna - és újfent, tisztelet a kivételnek. :)

2009. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést ebben a témában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__18..


Érdekes. :)

2009. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hmm, nos igen, ez érdeks volt.

Attól tartok, én nagyon nem így látom a helyzetet...

22 éves vagyok, és attól tartok, túl vagyok már azon a korszakomon, amikor még nem igazán tudtam, hogy mire is vágyom, mit akarok kipróbálni. A barátnőim sem olyanok, hogy ilyenben benne lennének, persze én sem kérném őket ilyesmire. A barátomnak is olyan "elvárásai" vannak, hogy valószínűleg nem nagyon tolerálná, ha én mellette lányokkal aludnék. Együtt lakunk, minden este együtt alszunk. Szóval nekem ez egyáltalán nem jön be... Nem érdekel, hogy hogyan csókol egy nő, és a barátom is mindent meg tud nekem adni, úgy érzem. Nem próbáltunk még ki mindent együtt, de amit eddig nyújtott nekem, azzal is maximálisan meg vagyok elégedve.

De persze kíváncsian várom még mások véleményét is a témában, elsősorban idősebbeket is, nem csak tiniket, akik most fedezik fel az életet :P

2009. máj. 6. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem túlzott jelentőséget tulajdonítasz ennek az egésznek, de korrigálj nyugodtan, ha tévedek. :)


Nézd, az alapvető főszabály ugyebár az, hogy ágyban minden megengedett, ami minden érintettnek jólesik.


Ebből kiindulva, ha egy lány jól érzi magát egy másikkal, abban nincsen semmi rossz, és ha mellette egy fiúval is, akkor abban se. Ha meg a fiúnak sincs semmi baja az egésszel, akkor szintén rendben van a dolog.


Olyan lányok esetében, akik csak kíváncsiak, vagy úgymond "alkalmi leszbik", ez ahogy nézem, inkább játék. Jóleső, kellemes játék - és a férfiak nagy többségének ez még tetszik is (más kérdés, hogy nem mindegyik vallja be). Éppen ezért tud működőképes lenni egy olyan kapcsolat is, ahol a lány a fiú mellett időnként elvan egy másik lánnyal is (felnőttektől is hallottam már ilyet, egyébként; egyik Kedvesemnél pl. szintén ez volt az eset - igaz, nem nálam, hanem még az előző kapcsolatában volt egy időnkénti leányzó-kedvese is, de nekem se lett volna ezzel semmi bajom; érdekelt is, beszéltünk is róla sokat, ő szívesen mesélt, és örült, hogy pozitívan állok hozzá).


Szóval lehet, hogy a korai tini években még tényleg nem tudja az ember, hogy mit akar, de a későbbiekben, ha már tudja, akkor nagy valószínűséggel a fent említett hozzáállás áll be ("játék"). Az esetek nagy részében az ilyen lányok is minden további nélkül összehoznak egy komoly kapcsolatot, megházasodnak, gyerekük lesz, családot alapítanak, és idővel vagy leszoknak a "játékról", vagy nem - utóbbi eset pedig általában azért lehetséges, mert a párjuk is úgy áll hozzá a dologhoz. Ez esetben tehát hármon áll a vásár, nem kettőn.


De lényeg a lényeg: ez az egész nem arról szól, hogy a párod nem elég, hanem arról, hogy egy férfit egész egyszerűen nem lehet összehasonlítani egy nővel, alapvetően MÁS a kettő. :)

2009. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiaknak ez a saját neműktől való írtózása azért van jelen jobban, mint a lányok esetében, mert ha belegondolunk, nekik egy másik szőrős férfi látványa sem olyan izgalmas, mint egy szép női testté, valamint náluk a szex hasonló neművel nem hiszem hogy órákig el tud tartani, nem láttam még ilyet, de látnék szívesen, de nem tudom róluk elképzelni,hogy gyengéden elnyalakodnának egymáson, inkább agresszívebb, határozottabb mozdulatokkal elmennek egymásban és kész. Bár ne legyen igazam, viszont a nők képesek ugyanolyan önfeledten együtt lenni szexuálisan egymással, mint ha férfivel volnának. Ez csak egy vélemény, nem kell vele egyetérteni.És továbbra is izgatna ha láthatnék két férfit szeretkezés közben.
2009. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 38 éves nő vagyok, voltak már ilyen élményeim. Nem vagyok leszbikus, de nem irtózom a saját nememmel való szextől sem. Én úgy gondolom sosem elég érett az ember semmihez, örök életében tapasztalatokra van szüksége, alakul élete végéig, és mindezt azért teszi, hogy örömét lelje ezekben a tapasztalatokban, ha pedig mégsem sikerül, akkor tanulságként szolgáljanak. Számomra a szex ugyanolyan kielégítő tud lenni egy nővel is, mint egy férfivel. És bizony néha kellemes csalódás is ér, fordult már elő velem, hogy egy nő jobban csókolt minden eddigi férfinél, akit az életembe engedtem. Viszont olyan iszonyatosan jó hosszú és sorozatos orgazmusok csak a kedvesemmel élhető át, aki természetesen férfi. De aki szexuálisan nyitott, azzal nincs semmi baj, mert mindenkit a kiváncsiság hajt bele mindenbe, és nem kötelező többször kipróbálni, de úgy érzem, egyszer mindenképpen érdemes, vagy örömforrásként, vagy elrettentő példaként.
2009. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert két szép, gyengéd csaj sokkal jobb látvány mint két fiú


A csajoknak a szerepköre alapból az hogy gyengédek legyenek, így tehát két gyengéd csaj csak még jobb

2011. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!