Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez az érzés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez az érzés? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 éve vagyunk együtt,2 éve együtt élünk.

Nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatunk,az első 3 hónapban tipikus rosszfiú volt.

Csak a haveroknak élt és a buliknak,tartotta az exeivel a kapcsolatot(titokban),nem számított neki mit érzek,sokszor mondott olyat amivel megbántott.

Ennek ellenére próbálkoztunk és most azt mondhatom kívánni sem tudnék jobb partnert.Már nem akar bulizni(nem tiltottam soha,azt mondja nincs szüksége a régi haverokra,mert balhésak),mindíg kedves,figyelmes.

Sokat viccelődik és RETTENTŐEN bújós lett.Kicsit néha már úgy érzem mintha a gyerekem lenne.Mindenből viccet csinál,ritkán lehet vele komolyan beszélni,csiklandoz,gügyög stb.

Régen nem volt ilyen,úgy érzem néha már sok.

Tegnap azt álmodtam,hogy elhagyott,mert miattam abba kellett hagynia valamit amit szeret.

Álmoman nagyon szomorú voltam,de iszonyatosan tetszett,hogy olyan volt mint régen.Nem akart nekem megfelelni,önálló és férfias volt...csak úgy faképnél hagyott.Hiányzik a régi határozott,férfias fiú...Bolond vagyok?

22/L


2011. júl. 8. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem is tudom, hogy mit írjak erre.
2011. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
részint bolond vagy mert megváltoztattad a srácot olyanná,amilyen nemis tetszik neked,szerintem mondd meg neki hogy miattad nem kell ennyire visszafogja magát,többet mehet el a haverjaival,lehet kicsit gengszteresebb :D
2011. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is kb. ez az "ilyen volt, ilyen lett" kategória, de én nagyon boldog vagyok vele. Főleg azért, mert a külvilág felé megmaradt a "rosszfiús", határozott énje, biztonságban érzem magam mellette és imádom, hogy velem viszont kedves, aranyos.
2011. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első,amit gondolsz,az sem baj,ha bántó,a véleményed érdekel.

Én már mondtam neki,hogy nyugodtan menjen és nem baj ha néha külön is szórakozunk,de nem akar.

Csak itthon filmezni és idézem"szerizni" nameg van,hogy kényelmesen ledőlök és mondja,hogy"öli" én meg nem agyok épp ölelkezős hangulatomban,ilyenkor meg mondja,hogy milyen rosszul esik neki,törődésre vágyik.

Nem volt ilyen.

És ne egy Emos kiskölyköt képzeljetek el,egy kigyurt felnőtt férfi.

2011. júl. 8. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akartam csúnyát írni rád. De lehet vele kellene beszélni erről. Viszont szeret téged, lehet azt gondolja ígyénled ezt.
2011. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha azt mondom,nekem kicsit már sok,akkor látom,hogy megharagszik,pedig finoman fogalmazok.

Talán most olyan lánynak tünök,akinek semmi sem felel meg,de ez nem így van.

Én tudom,hogy az a határozott férfi kell,akit megismeretem és bár a "bunkó oldala" nem hiányzik,de a határozottság igen.

Rossz ezt így leírni,de papucs lett.Szinte önálló véleménye sincs,mindenen helyesel..én ezt nem várom el...sőt!Ha van ötletetek,hogy mit mondhatnék neki,amivel helyrezökkentem,vagy mit tehetnék én az ügy érdekében,akkor írjátok le.

2011. júl. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!