Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a férjem, hogy jelentse fel azt a férfit, aki megerőszakolta?

Figyelt kérdés
A napokban a férjemet egy FÉRFI megerőszakolta, esélye nem volt:( Nem részletezem, mert a férjem is gyakran téved erre az oldalra. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám vele megértetni, hogy nem szégyen rendőrséghez fordulni? Hogyan tudnám picit megnyugtatni, előttem is nagyon szégyenli. Szeretem nagyon és segíteni szeretnék neki. Előre is köszi, aki próbál valami tanácsot írni nekem!
2009. máj. 5. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Úristen..... Menj be te a rendőrségre és mond el az egész sztorit. Szerintem akkor behívják a párodat amit ő nem biztos hogy értékelni fog. És tudja hogy ki volt az? És mikor volt ez? Mert olyan nincs szerintem hogy az esemény után 2 héttel valaki bemegy a rendőrségre és feljelent valakit.Gondolom megvizsgálnák a férjedet hogy valoban megtörtént e az eset mert bizonyíték híján nem fognak senkit letartóztatni. Szerintem ezt a procedúrát szeretné ő elkerülni.
2009. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Látásból ismeri a férjem a férfit, de amúgy nem. 2 napja történt, de a férjemet még mindig nem tudtam meggyőzni. Részleteket nem írok, mert lenne miről mesélni. Mondtam a férjemnek, akkor feljelentem én, de rögtön rávágta, akkor válni fog, mert ez hatalmas szégyen lenne neki. Tanácstalan vagyok:(
2009. máj. 5. 16:38
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Ez nem semmi!

Kit szeret a világon a legjobban a férjed? Téged? Kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá, ha téged erőszakoltak volna meg és a tettes szabadon jár kel. Nem szeretné ha az elkövető rács mögé kerülne? Mert te is így érzel. És ha holnap újra megtörténik vele vagy mással?

Szégyen az, amikor az ember saját hibájából, döntéséből cselekszik rosszat. Ez nem az.

2009. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Megpróbálok minden tőlem telhetőt, de valahol megértem, mégis csak egy férfiről beszélünk:( Próbálok vele még este beszélni, hátra lesz eredménye.
2009. máj. 5. 16:53
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi hogy kérdezősödök de a férjed részeg volt? vagy a támadó olyan nagy darab?Bocsi az illetlenségem miatt.
2009. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A férjem jóval kisebb darab:(
2009. máj. 5. 17:03
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Köszi a választ.. Nagyon sajnálom!
2009. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
2%

ekkora luzert s.gbeb.ssza 1 másik férfi xDxDxDxD

1általan nem ertem h ez h jott ossze

es legalabb jou volt e neki? xDxDxDxDxD

lehet h ezutan b.zi lessz XDXDXDXD

inkabb titkolyatok mindenki elott

ezen 1 napig fogok nevetni

XDXDXDXDXDXDXDXD

2009. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Utolsó elég gyerekes vagy, hogy igy tudsz szórakozni más baján:(
2009. máj. 5. 17:19
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

"Kedves" utolsó!

Csak a jólneveltségem akadályoz abban, hogy bármit is írjak rólad. Javaslom figyelmedbe az Amerikai história X-et. Például így.

2009. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!