Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a férjem, hogy jelentse fel azt a férfit, aki megerőszakolta?

Figyelt kérdés
A napokban a férjemet egy FÉRFI megerőszakolta, esélye nem volt:( Nem részletezem, mert a férjem is gyakran téved erre az oldalra. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám vele megértetni, hogy nem szégyen rendőrséghez fordulni? Hogyan tudnám picit megnyugtatni, előttem is nagyon szégyenli. Szeretem nagyon és segíteni szeretnék neki. Előre is köszi, aki próbál valami tanácsot írni nekem!
2009. máj. 5. 16:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

Mond meg a férjednek, hogyha most nem jelenti fel a büdös buznyát akkor máskor is f@szra fogja húzni, mert tudja, hogy semmi következménye nem lesz...


Én egy ilyen k*csögöt nem feljelentenék, hanem savba oldanám fel, hogy szakadt volna az anyjába a feje...

2009. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Utolsó vagyok! Nem szórakoztam senki baján és vagyok az első válaszoló is csak nem tudtam a helyzetet elképzelni és azért kérdeztem. Semmi gúnyos célom nem volt és azért is írtam hogy nagyon sajnálom illetve megköszöntem a válaszodat! Mégegyszer elnézést kérek nem akartam sértegetni senkit!
2009. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Jajjj azt az utolsó választ nem láttam.. Azért nem értettem hogy most mi van. a nem hasznos válaszokat az elöbb nem kapcsoltam be és azt hittem hogy nekem szolnak az üzenetek,.
2009. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Szia,

szégyenli, mint mindenki, akit megerőszakoltak. És arról ritkábban esik szó, hogy férfiakat erőszakolnak meg, mint ahogy ritkább is. De ez nem azt jelenti, hogy nem kellene feljelenteni. Mondd meg a férjednek, hogy ha veled történt volna ugyanez, akkor megpróbálna lebeszélni róla? Minél gyorsabban feljelenteni, látleletet vetetni, személyleírást adni. (Valahol az ő felelőssége lesz, ha ez a vadállat újból megerőszakol valakit.)

2009. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most fog 10kor megjönni a munkából, és beszélek vele. Szurkoljatok, hogy sikerüljön meggyőzni!
2009. máj. 5. 21:57
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Na sikerült valamit tenni?? Elment feljelentést tenni?
2009. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nem volt hatásos... Ma is próbáltam rá hatni, inkább elment aludni:( Holnap megyek és feljelentést teszek... Majd meglátjuk mit szól hozzá, nem vett komolyan, pedig tényleg megteszem. Szurkoljatok, hogy ne menjen egy döntés miatt tönkre a házasságom:(
2009. máj. 6. 23:13
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Voltál feljelentést tenni? Mi lett belőle? Férjed mit szólt? Szégyenli biztosan.
2009. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Voltam igen. Mérges volt rám nagyon, de elintéztük a dolgot. A férjemnek mennie kellett ilyen vizsgálatra, ahol megállapították, hogy megtörtént az eset. Most ha minden jól megy, a férfi börtönbe kerül:) Köszi a sok hasznos tanácsot!:) Picit nyugodtabb vagyok:)
2009. máj. 11. 15:30
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Legalább a férjed is megnyugodhat,hogy megbüntetik az illetőt! Hisz ez nemi erőszak,az mindegy hogy nem nővel történt meg!Biztos kellemetlen neki a procedúra,meg a vizsgálat is az volt,de ő is örül szerintem hogy meglakol az illető a tettéért!!
2009. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!