Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik úgy sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik úgy sok nő, mintha úrnő lenne, miért kellene nekünk hasra esnünk (férfiaknak) előttük? A szépség mulandó, erre büszkék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%

Mert nők :D .


Majd jönnek a hsz-ek, hogy bezzeg ő nem is olyan, meg blabla. Nők 99%-ka ilyen így szinte biztos hogy a következő hsz-ezők is ilyenek, csak maguknak sem valják be.

2011. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Viki233 ***** válasza:
87%
fogalmazd meg érthetőbben a kérdést!miért lenne sok nő olyan mint egy úrnő??nem értem... am azt észrevettem h sok pláza pics él hazánkban és a világon is egyre több olyan nő él aki elkényeztetett divatpics... és ez a férfiak is tehetnek róla mert azt jelzik h erre van igényük....hát megkapták akkor ne nyávogjanak.
2011. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Azokat én sem csípem, akik a külsejükre büszkék,azonban aki okos, na az más tészta :)

Egy okos férfi előtt én is hasra esem, essen előttem ő is hasra és majd lent összetalálkozunk :)

2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%
Előzőnek. Ha azt mondom ugorj a kútba. Kútba ugrasz?
2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Előző az az előttinekXD
2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Jaja, erről a férfiak tehetnek...


Amíg egyre szélesebb réteg ezt várja el, és számára a plázacica az ideál, akkor miért csodálkozunk?


Ez is csak olyan, mint a piac: kereslet - kínálat igény :)


Tán nem kéne hangoztatni mindenféle csatornán, hogy nekünk csak a mellplasztikázott, agyonszőrtelenített guminő felel meg, és akkor a lányok nem lesznek ilyenek.


És most itt nem egyénekről, hanem a nagy általánosságról beszélek.

2011. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Lily Aldrin ***** válasza:
75%

Társadalmi normakövetés, a szépséget túlértékelik, főleg azok,akiknek nincs más jó tulajdonsága.

Tény és való hogy sokkal könnyebb megkapni szépséggel egyes dolgokat:)

Valószínüleg az olyan nők akikről beszéltél bővelkednek "udvarlók"ban, ezért gondolják ezt:)

2011. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk pl. a párom viselkedik úgy velem, mintha úrnő lennék. Úgyhogy nincs is szükségem rá, hogy magamat favorizáljam. :D De én is felnézek rá rendesen, úgyhogy egálban vagyunk. :)


Egyébként a férfiak nagy része is így viselkedik. Nyomja a süket ürest és várja, hogy elájuljunk tőle, közben meg messziről látszik, hogy csak a szája nagy.

Ezzel nem mentegetni akarom a nőket, mert tényleg vannak ilyenek.

Talán ezzel leplezik, hogy nem is annyira magabiztosak, mint amennyire annak szeretnének látszani? Nem tudom.

2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Fülünyúl ***** válasza:
25%

Szóval nem csak én vettem ezt észre, megnyugtató hogy nem vagyok hülye (teljesen). :)

Eleve szar időszakot élünk, szarban a haza, mindenki úgy kaparja össze a kajára és fűtésre valót.

Ehhez képest - a 20-30 közötti korosztályról tudok nyilatkozni - én is úgy veszem észre, hogy minden leány azt hiszi hogy testével és helyes pofijával válogathat, bármit megkaphat, elérhet. Olvasom/hallom/látom mekkora elvárás listájuk van a férfiak irányában: legyen ilyen, legyen olyan, kedves, aranyos, humoros, szórakoztasson (mint valami hivatásos színész vagy bohóc?), ne legyen csóró, legyen munkája, egzisztenciája, legyen jóképű, magas, izmos, intelligens, szeressen, kényeztessen, legyen figyelmes bla bla bla bla stb. Kilométeres listák. De arról már qrvára nem szól a fáma, hogy ők ebből mennyit képesek viszonozni is.

Válogatnak finnyásan, főleg külső és pénzügyi helyzet alapján. Ha nem vagy gazdag, akkor izmos modellpasi legyél legalább, az a minimum. Mert miért ne.

Ehhez egyébként az sem szükséges hogy valami hű de bombázó legyen az illető hölgy, aki esetleg még valóban meg is engedhetné magának a fokozottabb válogatást. A kevésbé helyes, sőt kimondottan csúnya arcú lányok is ugyanígy viselkednek. Lehet rajta plusz kiló, nagyon pici, vagy nagy de oltárian lógó melle. Le van szarva minden, önbizalom van, meg különbenis őrá punci nőtt, ezért válogathat.

Na és ezen fentiek fényében csodálkozik és sír a többségük hogy miért van egyedül még mindig, és miért nem találja már meg az "Igazit". (Azért b@zmeg mert amit sokszor leírtok/elvártok olyan ember nem él a Földön). :) Gyakorlatilag saját maguk akadályozzák meg ezzel, hogy végre tényleg egy Igazi mellett ébredhessenek reggelente. Mert hogy arra ugye nem veszik a fáradtságot, hogy megismerjék a másikat, az kapásból feleljen meg minden vágynak, már eleve ránézésre.

2011. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a férfiakra valóban ez a süketelés a jellemző, nem a kinézettel feszengés :D Amikor elkezd valamiről mesélni, közbekérdezek, mert jártas vagyok a dologban és akkor ez a válasz: "Jajj, a legfrissebb fejleményeket még nem olvastam":D Holott azért kérdezek közbe, mert baromságot mondok, csak ő alapból azt feltételezi, hogy ha egy nőnek hosszú a haja és nem melegítőben van, akkor biztos hülye.


Van pár ilyen vicces sztori :D

Nőkre meg tényleg ez jellemző, amit a kérdező írt. Nem tudom eldönteni melyik idegesít jobban.

2011. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!