Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyéjszakás kalandra szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandra szép, barátnőnek csúnyább lány?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, hogy egyes fiúk a szép lányokat csak futó kalandra tartják alkalmasnak, míg barátnőnek inkább egy nem olyan szép, visszafogott lányt választanak.

Ebben mennyi az igazság? Én is fiú vagyok, és persze meg lehet kövezni, hogy felszínes is, de azért nem járnék olyan lánnyal, aki nem tetszik.


2011. szept. 8. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos én lány vagyok de a mondás így tartja: nincs csúnya nő, csak nem ittunk még eleget... ez alapján szerintem a csúnyábbak azok akik inkább egyszeri partnerek lehetnek gyakrabban - aztán másnap reggel jön a kijózanodás...

De mondd csak, miért beszélsz így a lányokról?

2011. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Reklám:
2011. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ezt beszoptam xD

Előző vok.

2011. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fail. :D Amúgy első, hogy beszélek a lányokról?
2011. szept. 8. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
mindeni k urva csúnya... a szép lányoknak mindig van barátjuk.
2011. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad lehet...


Pl. egy ismerősöm (24 éves srác) állandóan kritizálja az összes nőt: ennek lapos a segge, ennek kicsi a melle, ennek lóg a melle, ez amorf, ez csúnya... Egyedül a magazinokban látható, agyonretusált és sminkelt cingá modellcsajok jönnek be neki.

Most meg mi történt? Összejött egy teljesen semmi csajjal, akit azelőtt kb. leköpött volna...


Fene se érti ezeket.

2011. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy srác vizuális típus, és ha nem tetszik neki egy lány, legalább kicsit, nemhogy járni, de egyéjszakásra se menne el vele...

Bár passz, én lány vagyok, a fiúk megcáfolhatnak! :D

20L

2011. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:
100%
ez olyan előítéletes dolog, hogy ha valaki szép, akkor tuti hűtlen is lesz. ezt nekem is mondták már a szemembe is fiúk, meg vissza is hallottam. pedig ismerek nem egy lányt, aki olyan csúnya, hogy lemegy a bányába feljön a szén, mégis ordasnagy ribanc...
2011. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szerintem is hu:lyeség ez, hiszen miért pont hosszabb távra kéne a csúnyább lány?

Mondjuk én nem fekszem le valakivel érzelmek nélkül, szóval annyira nem tudom, de logikátlannak tűnik...


Sajnos én is eléggé külsőséges vagyok, bár sosem zavart, ha egy lánynak kapos a feneke, vagy nem hatalmas a melle, de úgy az összhatásban sajnos igen is szépnek kell lennie, különben nincs szexuális vonzalom = nincs se csók, se semmi több. Se kapcsolat, se egyéjszakás valami.

2011. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Egyéjszakásnál amúgy tényleg van,h az ember azt hiszi milyen szép csajjal volt együtt,közben meg ..... True story.


Vannak szép lányokból is normálisak, meg csúnyákból is bolondok. Az viszont sok esetben igaz,h egy átlagos kinézetű lány sokkal hálásabb,mer nem az egész élete arról szólt,h körbeugrálják őt a csávók. És van pár szép csaj is ilyen,de soknál előfordul,hogy csak fekszik és azt gondolja, hogy örülj h megkaptál egy luxus szexdollt... Az a baj,h aki szép,előbb v utóbb visszaél vele valahogy. Sajnos

2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!