Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnyább csajok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább csajok miért ilyen álszentek?

Figyelt kérdés
Olyan szánalmas amikor egy csúnyább csaj előjön a nagy dumával, hogy neki 15 évesen még nem kell pasi, és ő még nem szexelne, pedig dehogy nem, csak egy csúnyább lánynak senki sem udvarol.
2011. okt. 30. 20:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%

Hát te ritka nagy kretén vagy...

Fiús cuccokba jár, nincs rajta 70 kiló smink, nem lóg belőle egy fél haiti vudubolt árukészlete és nem egy anorexiás divatp.csa, ezért már csúnya is... Sajnálom a szüleidet, hogy gyereket vártak és te jöttél helyette...

2011. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

szőrmóksegg, te biztos császárral születtél, hogy kiférjen az a nagy arcod -_-'

dögönyözd meg a barátnőd http://www.youtube.com/watch?v=Rt7dK62QdLM&feature=related azt hiszed nem tudom miért szidsz? neked sosem jutott jó nő, mindig betoji voltál és csak a selejt maradt, vagy az sem és itt éled ki magad

2011. okt. 30. 20:39
 24/41 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert a csúnyább lányokat nem rajongja mindenki körül ezért igazán meg tudják becsülni az apróbb dolokat is. Lehet hogy később és kevesebb kapcsolatuk van, de tartósabb is.
2011. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
azért titkon minden vastagabb lány vékony akar lenni...
2011. okt. 30. 20:42
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, most aztán nagyon csúnyán ki lettem ikszelve.. Mindjárt elsírom magam.. :(

Amúgy nem is tudtam, hogy a csajom felkerült a jutyubra. *-*

Amúgy attól függetlenül, hogy nekem ki meg mi jut, meg hogy nézek ki, te ugyanolyan sötét maradsz.. :D

2011. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én nem császárral, hanem császárnak születtem. ;D

És igazad van, az ilyen önjelölt pszichológusok kérdéseire elégítem ki magam. Fap.. fap.. fap... fapfapfapfap... *.*

2011. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy akármennyire is hihetetlen, az "abszolút" szépség nem áll fordított lineáris arányosságban a párkapcsolatok sikerességével. Sőt, párkapcsolatokban nem a mennyiség számít, hanem a minőség. Ráadásul 15 évesen még TÉNYLEG annyira fiatal, hogy felesleges ilyenek törnie magát, bőven ráér akár 18-20 éves koráig is, ha addig felszed magára némi értelmet, nem okoz gondot a híres tapasztalatlanság.

A szex nem a legfontosabb életcél, nem kell lenézni, aki így gondolja.


Fogadjunk, kérdező, te valami divatmániás plázacica lehetsz, aki szemellenzővel él, és csípőből utál mindenkit, aki különbözik tőle...

2011. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
A kövérségen lehet változtatni, mindennap megyek futni, de nem sok kövé csajjal találkozok... Annál inkább a zsigerből utált plázacicákkal...
2011. okt. 30. 20:51
 30/41 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebben érdekel. Linkeljék csak azt, hogy nekik nem kell senki, még mindig jobb, mint amikor a bányarémek is 30 centivel a föld felett járnak és elvárják, hogy az álompasi becsengessen hozzájuk.
2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!