Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba akinek meg az egyik barátnőm tetszik nagyon! Szerintetek megmondjam neki h szeretem vagy inkább nem kéne??


16/L


2011. okt. 30. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
te tu-dod.
2011. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem kölcsönös az érzés, akkor hagyjad inkább!

Ha a szívedre hallgatsz fájni fog, ha az eszedre lehet megbánod. De nincs más hátra

2011. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áhhá....szóval mindenképp szívok....:S faxa....
2011. okt. 30. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azért így túlzás , h mindenképp szívsz, de csak te tudsz magadon segíteni, vagy így vagy úgy! tanuld meg mérlegelni a saját helyzeted, és helyes döntést hozni! Ne másoktól várd a választ!
2011. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem mondd el: ha nem mondod megbánod

ha elmondod is megbánhatod, de lehet h összejöttök

2011. okt. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza lehet, ha elmondod neki attól csak jobb lehet. Ha esetleg sikerül akkor mindenképpen előnyös, ha meg esetleg nem, akkor is ott tartanál, mintha nem mondtad volna el neki. Szorítok a siker érdekében :D


Üdv: Jessina

2011. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mond meg ne félj,én is megmondtam egy fiúnak hogy tetszik,és most kezdünk barátok lenni v vmi ilyesmi,de nem akarok vele járni,csak aranyos mellette ülni
2012. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!