Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek meghalt a báttya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek meghalt a báttya, most mit tegyek, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a bnőmet,meghalt 2 napja a báttya-Nagyon szerette teljesen tönkre van a lány.Azota ép,hogy hozzam is szól,most haraxik rám?vagy ez ienkor elfogadható?hogyan viselkedjek vele?Nem akarok nyomulni sem mert csak halott van,de nem akarom magára hagyni sem!!kérlek segitsetek.
2011. okt. 31. 22:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Jézusom. Mikor szóltam én be neked? Na jó ezt hagyjuk-.-" Most fogok beszólni neked. Kapd be! Tessék, ez legalább egyértelmű volt.
2011. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ÓÓ...szóval beszólogatni tudsz,de mikor szépen,nyugodtan megkérdezem az álláspontodat,nem válaszolsz?Szerintem nem velem van a gond,ha még a saját véleményedet sem tudod megvédeni egy vita során.Pedig kíváncsi lettem volna...Ja és arra sem emlékszel,amit 2 hozzászólással feljebb írtál?A kapd be-nél pedig kreatívabbat vártam volna tőled.Szép estét,és remélem találsz/találtál valakit,aki elviseli a stílusod!
2011. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
lolXD
2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Már nem azért én vagyok érzéketlen fa@??

csak azert mert nem tuddtam,mi a teendö ien helyzetben.Ugye nem minden napi esemény az,hogy elvesztünk valakit!!

feljöttem ide segitséget kérni,igen is vannak emberek akik segitettek azoknak köszönönm!!!

de az olyan mind te nem segitett,csak bántott mert nincs annyi energiam sem,hogy vosszairjak és vitatkozzak!!!

nem vagyok 8 éves 21 vagyok!

velem meglehet mindent beszelni,de utalom ha ien tapintatléan majmok vannak.

Ami meg azt illet a farkad ne itt kinálgasd,hanem máshol.Vagy vágd le ozt fözd meg edd meg!!

köszönöm mégegyszer mindenkinek aki segiteni próbált.Szép álmokat mindnekinek még annak is aki nem birja a pofámat,és megitél pedig nem is ismer :D szánalmas :D

2011. nov. 1. 21:19
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Mi van? Látod magad? Ki sérteget kit?:D Te gyagyás:) Önző paraszt! Saját magad sajnálgatod itt? Neked halt meg a bátyád? Mi f@szomért sajnáljalak téged? Nekem se mindennap halnak meg ismerőseim, családtagjaim, de ez nem jelenti azt, hogy hülye vagyok. Aki szánalmas az te vagy. De hát mégis csak ráérsz velem vitatkozni ahelyett, hogy gyászolnátok. Gratulálok, hogy itt hősködöl. Tényleg rászorulsz a segítségre ez nem vitás!
2011. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
58%

09:45-ás.

Te egy B*zi k˝csög vagy. most nem kell avval jönni,hogy érzéketlen,meg mit sajnáltassa magát. Én egyáltalán nem azt olvastam hogy sajnáltassa magát ... azért írta ki a kérdését mert nem tudja mit kell tenni. felfogtad avval a csöpnyi agyaddal? ha te még életedben nem voltál temetésen,akkor honnan a rákból fogod tudni hogy ilyenkor mit illik? válaszoló,sajnálom hogy ilyen k*csögök is vannak még a gyakorikérdések.hu-n . öleld t,mond neki hogy őszite részvétem. és a bátya temetésére vihetsz a sírra egy kissebb koszorút(kicsit,nem olyan nagyot mint a rokonok).

2011. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ja jobb kategória nem is volt mint a szerelem, szex:) Olyan, hogy családi kapcsolatok? Kultúra és közösség? Szídj csak nyugodtan. Te is magad jellemzed idegbeteg:)
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Azért ide irtam mert ittvan velem egykorü a legtöbb illetve it vannak a legtöbben!

De köss csak bele mindenbe hülye bunkó,meglátnám ien nagy pofád lenne akkor is ha a helyembe l

2011. nov. 3. 21:50
 29/30 A kérdező kommentje:
helyembe lennél""
2011. nov. 3. 21:51
 30/30 anonim ***** válasza:
Írd ki máshova és meglátod lesznek válaszolók ott is, mert én már írtam máshol na meg ott is vannak fiatalok és idősek is. Csak te vagy szűklátó és idegbeteg. Mellesleg én tök ismeretlenül is írtam, hogy a barátnőd a szegény, mert sajnos a báttya meghalt. Szóval még akár egoból is jöhetnék, hogy nincs benned tisztelet. Nagyon kemény vagy. Menj aludni!
2011. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!