Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek meghalt a báttya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek meghalt a báttya, most mit tegyek, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a bnőmet,meghalt 2 napja a báttya-Nagyon szerette teljesen tönkre van a lány.Azota ép,hogy hozzam is szól,most haraxik rám?vagy ez ienkor elfogadható?hogyan viselkedjek vele?Nem akarok nyomulni sem mert csak halott van,de nem akarom magára hagyni sem!!kérlek segitsetek.
2011. okt. 31. 22:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
köszönöm,megfogadom a tanácsotokat
2011. okt. 31. 22:41
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Most mit szóljátok le szerencsétlent?!

Én se tudom, mi az istennyilát mondhatnék barátomnak, ha meghalna a testvére... Valszeg azért nem mondanék semmit, mert félnék, hogy csak tovább szenved tőle, nem azért mert tudom, hogy az esik neki a legjobban... Semmi ötletem nem lenne, valszeg mondanék 1-2 elcsépelt dolgot, borzasztóan sajnálnám, de tényleg nem tudom mit kéne tennem/mondanom. Nem vagyok ettől függetlenül egy érzéketlen tajparaszt k.öcsög, csak ahogy a kérdező is írta, ez nem egy hétköznapi szokványos szitu...

Részvétem, szerintem állj mellette és ha szüksége van rád, legyél ott neki.

20L

2011. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló,szerintem nem kéne csesztetned szegény srácot.Mert egy ilyen helyzetet igenis nem könnyű kezelni.Törődik a barátnőjével és szereti,de nem volt még olyan tapasztalata,mivel a családjában nem halt meg senki,hogy részvétet kelljen nyilvánítania és nem tudja mit tegyen.Szóval inkább szállj le róla.Neked azt tanácsolnám kérdező,amit előttem is írtak,hogy támogasd a barátnődet,ha egyedül akar most lenni kicsit,akkor jobb,ha hagyod.De jó,ha tudja,hogy rád számíthat.
2011. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja,nem előző,azelőtti,csak addig jött egy új hozzászólás.
2011. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

22:53 asnak és elözönek köszönöm a választ.Sajnos mindig vannak ien emberek akik belekötnek a másikba,illetve azt hiszik,hogy ök a nagymenök!!

igy igaz sajnos nem tudom mit kell tennem de megfogadom a tanácsotokat!!!

nagyon szépen köszönöm szép álmokat mindenkinek

2011. okt. 31. 23:12
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem beléd kötötem te szerencsétlen. Aztán jösz itt ilyen meg olyan mberekkel. Leírtam, hogy tudnod kellen mit tegyél és erre itt nekem esel. Magadat nézd meg öcsi. Háborogsz, mert nagy az arcod.
2011. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de csak a te stílusodban válaszolt neked a kérdező,aki bunkó másokkal,az ne is várjon mást...inkább ne szólj hozzá,ha csak osztani tudod.Mert egy ilyen helyzetet tényleg nem könnyű kezelni.
2011. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nálam ott volt a "ha" és nem kijelentve, hogy tirpák meg ilyenek, de ő már sérteget. Nos, biztos értelmes ember vagy te is akkor. Tudtommal az ember nem egy robot, hogy érzéseket kelljen betáplálni. Az embernek van lelke! Amúgy meg nem a kérdező szegény. A barátnője veszítette el a bátyát, ő a szegény. De azért tudja itt sajnáltatni magát meg megköszönni. Tán 8 éves a kérdező, hogy viselkedést kell tanulnia? Talán azért nem tudja kezelni a dolgot, mert érzéketlen f@sz. Itt kell megkérdeznie? Nézze meg a titanicot és tanulmányozza az érzéseket:S Amikor nem volt net azok honnan tudták ezeket a dolgokat kezelni? Hm? Szomszédomnak az apja meghalt és a szomszéd nálunk dolgozot. Azt hogyan kezeljem? Jaj segítség!! Mondjátok el? Nevetséges. Akiben nincs érzés az nem is tudja. Érzéketlen. A nők is ezért sírnak normális fiúk után. Nem azért írtam ide, hogy a kérdezővel vitatkozzak, de persze nem bírta ki a nagyarca. Megvan a véleményem róla, leírta magát és nem érdekel ki pártolja az ilyet. Nincs benne semmi tisztelet, érzés és mondhatnám tovább. Csak a nagyarca és a visszaszájalása, ennyi. Nem ő a szegény hanem a barátnője. Lám én ezt is tudom, de azért ő ilyeneket nem írkál:) még azt se olvastam, hogy mennyire sajnálja csak azt, hogy hogyan kezelje. Fél, hogy nem lesz pina? Mert nem látom a kérdezőn a sajnálatot barátnője báttya iránt "egyébként a szivével volt valami" ezt se tudja. Még azt se tudja miért lényeg, hogy hirtelen vagy lassan halt meg. Hánny éves szinten áll? Komolyan mondom, hogy egy 10 éves gyerek tudja. Az intelligenciát nem a barátnő felhasználásán kell megtanulni.
2011. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Képzeld,értelmes ember vagyok és még normális pasi után sem sírok,mert van egy...nekem pont fordítva jött le a dolog,hogy szereti a barátnőjét,csak egyszerűen,mivel a családjában még nem történt haláleset,szóval nem tudja,hogyan kezelje a dolgot,és nem azért,mert érzéketlen,hanem mert tapasztalatlan a részvétnyilvánításban,meg az ilyenkor történő viselkedésben(nem tudom ezt máshogy fogalmazni).És szerintem meg tudtad volna a véleményedet finomabban is fogalmazni,nem így (nekem is beszólsz,pedig csak más a nézőpontom,mint neked),lehetnél kicsit finomabb.Ha megsértettelek,akkor sajnálom,de nem vagyunk egyformák,más a véleményünk,máshogy értelmezzük a dolgokat,ez van.
2011. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ja,azt még meg szeretném kérdezni,hogy miből gondolod,hogy nagy az arca?Csak mert nekem fordítva jött le,de érdekel a nézőpontod.
2011. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!