Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek az olyan fiúk akiket nem lehet könnyen megkapni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy egy kicsit meg kell értük küzdeni.
2011. okt. 31. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már, utolsó, elfelejted, hogy a lányok az evolúció csúcsai és megtehetik, hogy sportot űznek abból, hogy kikosarazzák a fiúkat. Ki nem szarja le, hogy ők közben lelkibetegek lesznek, tárárá?


Sok hülye k*rva.

2011. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A női nem kegyetlen.
2011. nov. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Addig álljon vívóállásban bármelyik nő is ameddig majd teperek értük. Megtanítottak az évek hogy senki nem érdemli meg, senki.

34 ffi

2011. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem fogok küzdeni egyetlen fiúért sem, van azért bennem annyi büszkeség, hogy ne fussak utána...


19/L

2011. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, bár az nem érdekel milyen könnyen kapom meg. Nehéz legyen megtartani, ez a kihívás.

Volt már olyan pasim, aki bárkit megkaphatott volna, én szeretem a küzdelmet :)

2011. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!