Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólja le mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólja le mindenki a kapcsolatunkat? Hogyan fogadjuk? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Szerelmes vagyok. Nem tudom mennyire hisztek az ilyen fiatalkori szerelemben, de én biztos vagyok benne, hogy az vagyok!

Pontosan az a lány vagyok, aki mindig is azt akarta, hogy legalább 1-2 éve ismerje azt a fiút, akivel járni fog. Mindig amikor álmodoztam, akkor úgy képzeltem el az első barátomat, hogy sokáig ismerkedünk. Jó sok idő múlva pedig járni kezdünk.

November van. Ami azt jelenti, hogy 2 hónapja járok suliba. Elsős gimnazista vagyok.

Az első napon beleszerettem. Ez nem fellángolás volt... Valószínűleg nem hisztek nekem. Vagy azt hiszitek, hogy tévedek. Pedig nem.

Eleinte semmit, de utána rengeteget beszélgettem a fiúval. Aztán 2 hete járni kezdtünk. A régi barátaimat nagyon meglepte, szerintük ez nem rám vall.

Egyfolytában beszólnak, leszólják a kapcsolatunkat!

Nem igazán értem... Járunk, de ezt ne úgy képzeljétek, hogy ágyba is bújunk. Még csak nem is csókolóztunk. Ölelés, kézfogás.

És nem értem, hogy ez miért annyira nagy baj... :(

A barátom nem az a csajozós fajta, aki egy hét alatt felszed egy lányt. Ő nagyon félénk és visszahúzódó. Ő nem csajozott, én nem pasiztam. Ez csak úgy kialakult.

Nagyon megsértenek az emberek :(

A szüleim kedvelik őt, és örülnek is, hogy járunk. A barátom szüleivel én is jól kijövök.

Ismerjük egymást, a szüleink is találkoztak már. Beszélgettem a szüleivel és a húgával is megbarátkoztam.

Ti lenéznétek egy ilyen párt?

Mit csináljunk a kritizálókkal? Próbálom észre sem venni őket, de ez nehéz :'(

Még az egyik tanár is megjegyezte, hogy milyen gyorsan összejöttünk... Aztán hozzátette a tipikus "ezek a mai fiatalok..." kijelentést. Szörnyen bántó volt.


15/L


2011. nov. 1. 00:59
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
100%
én nem értem, miért furcsálják, az első szerelem olyan, mint a bárányhimlő, mindenki átesik rajta, ez természetes. azért 17 éves korodig a lábad ne tedd szét senkinek, akkor nem szólhat meg senki.
2011. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cukik vagytok. :D Mások meg irigykednek. Hagyd rájuk. Ha a családodnak szimpi a fiú, meg minden, akkor ott nagy baj nem lehet.
2011. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleiteken kívül senkinek semmi köze nincs hozzá. Nem feküdtél le vele,még csak nem is csókolóztatok. Nincs semmi elítélendő,szokják meg az emberek és kész. A suliban persze nem kell agyon ölelgetni egymást (meg majd smárolni sem) de egy kézfogás... abban nincs semmi illemtelen,amiért a tanárod ilyet joggal mondhatott volna. Ne foglalkozzatok másokkal,örüljetek a pillanatnak,amikor együtt vagytok! :)

16/L

2011. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen normálisak vagytok. akik meg nem így gondolják, azokkal mást nem tudtok csinálni, mint hogy nem foglalkoztok velük. sok szép évet nektek!
2011. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

napietus.blog.hu, még szerencse hogy felnőttkorban nem életveszélyes:DDD


nekem az 1. nagyobb szerelmem szintén 15 évesen volt, és én sem ismertem az illetőt sokkal jobban mint te, kedves kérdező... meg amúgy, ezek a beszólások ellen nem tudsz mit tenni. majd az idő eldönti hogy tényleg elsiettétek-e

2011. nov. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Egyébként az iskolában nem ölelgetjük egymást, de kézenfogva érkezünk...


És amúgy szó sincs róla, hogy én nem ismerem a barátomat. Mindent tudok róla. Bevallom ő az első akivel arról beszélek amiről csak akarok, mert ő megért engem. Kínos, titkolt dolgokat is meghallgat. Eleinte nagyon szégyenlős voltam a közelében, de aztán ez hamar elmúlt. Pedig én is egy visszahúzódó lány vagyok...

2011. nov. 1. 01:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljenek a beszólások. Csak irigykednek, mert rádtalált a szerelem, nekik meg esetleg még egy kapcsolatuk se volt még, vagy csak ilyen futó kalandok, esetleg kihasználtál őket... Ilyen fiatalon is szerelembe lehet esni, sőt, akár örök életre is szólhat. És amíg nem történt velem hasonló 16,5 évesen, addig én magam sem hittem, hogy van első látásra szerelem, és előtte mindig is azt gondoltam, hogy hónapokig-évekig ismerkedek majd a párommal (az első barátomnál így is volt). De a mostani barátom azonnal rabul ejtette a szívemet, és 3 hét kellett hozzá, hogy biztosan megállapítsam magamban, hogy szerelmes vagyok. Lassan 4 éve tart ez a kapcsolat, és a szerelmünk cseppet sem halványult, sőt!...

És bizony nekünk is vannak irigyeink, akik beszólnak, meg megpróbálják megfúrni a kapcsolatot- az elején is voltak, mert irigykedtek, hogy ilyen "gyorsan" egymásra találtunk, és most is vannak, mert irigyek, hogy ennyi ideje ilyen jól megvagyunk. De nem foglalkozok velük. Főjjenek a saját levükben!

A lényeg, hogy TI mit gondoltok, mit éreztek, ezen kívül a korotokban bizony a szüleitek véleménye számít leginkább, és mivel ők is örülnek a dolognak, így nincs miért bánkódnod. Majd meglátod, hogy idővel a többiek is abbahagyják a cukkolást. Legyetek boldogok együtt!!! :)

20/L

2011. nov. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valóban nem hiszek egy kamaszkori szerelemben, sztem a kamasz, míg nem bírja felfogni épésszel a rajta bekövetkezett változást, addig vadászik a testi kapcs-ra. Ez utóbbi rátok tutti nem igaz, ha semmi nem volt.

Én azt mondom, nem kell velük foglalkozni, az idő majd igazolni fogja a választásod.

Egy vmit ne tégy meg, ami ilyenkor szokás - ha van egy párod ne légy vele állandóan. Az viszont nagyon sértő lehet másokra nézve, ha mindenkire teszel nagyban, mert van egy párod. Rem, ahogy ésszel gondolkodtok (vagy lehet csak a félelem hatása ez) e kérdésben, úgy a kapcsolataidat sem hanyagolod el.


Üdv

2011. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem semmi gond nincs egy ilyen kapcsolattal,a tanárod valószínűleg irigykedik mert te még fiatal vagy,de ő már nem.

Nem foglalkozz velük,de azért ahogyan az első válaszoló is írta,17 éves korig ne !

2011. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj előző sulimba (8.-os évünknek elején jöttünk össze) osztálytársaink állónap csesztettek őt hogy mekkora ribanc engem meg hogy mekkora béna vagyok hogy nem smárolok vele suliba vagy fogdosódom ,tanárok is ellenünk dolgoztak kézfogás is tiltották keményen mert rossz hatással vagyunk kicsikre

de azóta is boldogok vagyunk és sajna külön gimibe vagyunk :(

2011. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!