Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom fájdalmasan ujjazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fájdalmasan ujjazott. Azóta enyhe folyásom van és folyamatosan a wc-n kötök ki. valakinek hasonló? Ötletek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Bulizni voltunk, ittunk is rendesen, de annyira nem vesztettük el a fejünket, hogy lefeküdjünk gumi nélkül. Kezet mostunk, ügyeltünk arra, hogy semmi képen se kerüljön oda váladék, ahova nem kéne. Egy idő után durvultunk és már fájt ahogy ujjaz.. Ma reggel piszok másnaposan, teljesen átázva, gyomorgörccsel ébredtem. Utóbbinak oka az a mértéktelenül elfogyasztott ital lehet, de nem zárom ki a lehetőségét, hogy talán ezért lehet folyásom, nem tudom.. Lehetséges az hogy felsértett valamit és ezért folyok? Vagy csak olyan felelőtlenek vagyunk, hogy teherbe estem és már is jelentkezik az első jele? Terhességi tesztet még nem végezhetek el.. Segítsetek. Van okom aggódni?
2011. nov. 1. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes szerintem.


de ki ez a s.ggfej??A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad. te nagyon h.lye még kéthetet kell legalább várni:DD csak tudatom veled.

én szerintem elmennék vele orvoshoz:s

2011. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha én berúgok az egyik nap, másnap nekem is sok folyásom van, akár "kalandozok" akár nem:D:D nemtudom miért.. de megfigyeltem:D

22L:)

2011. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!