Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek melyik a jobb ha egy lány egyénien öltözködik vagy ha átlgosan?

Figyelt kérdés

Egyénien: én úgy szoktam, hogy pl.: kockás szoknya,top és boleró, bokacsizma és kötöt lábszárvédő

Átlagosan: farmer, poló vagy top


2011. nov. 1. 19:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi :) ezekre eddig nem is gondoltam, hogy esetleg zavaró lehet a másik számára a feltünő öltözködés
2011. nov. 6. 11:12
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen zavaró. irigykedek, hogy te milyen szép vagy, és e mellett még jól is érzed magad a bőrödben. Ugyanakkor meg ha levert lennél attól sem érezném magam jobban, mert akkor meg nem lennél olyan szép. És mivel nem tudok dűlőre jutni, hogy most akkor mit is gondoljak rólad ezért én érzem magam szarul. És mindennek az oka, hogy szarul érzem magam én vagyok az oka, és ezt tudom, és ettől még rosszabb lesz. Így telnek az évek, szánalmas életemben. :D Ez nem panasz, csak mondom, hogy ilyen is van. Persze pozitívan próbálok hozzáállni, és inkább lexarni az egészet, de mindig előbújik a kettősség gondolata. Szép az élet. ^^
2011. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó ez egy nagyon érdekes válasz volt. amin probálok most elgondolkodni. Tudod jelen pillanatban nem azért érdekel az öltözködés hogy annak tetszek akit szeretek, mert akit szeretek elhagyot, így meg probálok ezen tuljutni.
2011. dec. 4. 14:17
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködjél csak szépen. :) Sok sikert az életben. ^^
2011. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi :) neked is ^^
2011. dec. 4. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!