Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a csajokat hogy lefeküdjenek velem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és sose találok egy olyan csajt aki le feküdne velem, pedig már tavaly elakartam veszteni a szüzességem csak nem találtam/találok csajt.
2011. nov. 2. 00:19
1 2
 11/14 aranyoskám ***** válasza:
Mi is komolyan mondjuk h gyökér vagy!
2011. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sok szemét disznó van és íme egy aki neten kérdezi hogy hogy fektessen le több csajt. Szerintem ilyen hozzáálássaal csak olyan csajt kapsz meg aki pontosan olyan mint te. Vagyis mért nem ugy kérdezted hogy hogyan fektessek le sok prostit? Mert akk a válaszom sok pénz. ;)) Normális csajt csak ugy ha te is normális vagy.
2011. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Légy gazdag és akkor lefekszenek veled.
2011. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Komááám! Te mekkora egy bal*fasz vagy! Be*szarok! Én nem értem, néha úgy érzem nem is érdemes megem törni ez a rengeteg idióta közt!


Most komolyan miért olyan fontos, hogy elveszítsd? 14 évesen még úgysem vagy elég érett rá! Hidd el nem leszel attól egy fikarcnyival sem nagyobb f*sz! Mindent a maga idejében!

2011. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!