Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Msn-en keresztül szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en keresztül szerettem bele. :S Baj ez?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam élőben egy srácot, nem szólított le (mert nem volt rá lehetősége), de rámkeresett myvipen, és felvett msnre. Msn-en nagyon jól elbeszélgetünk, és azt hiszem beleszerettem. Szerintetek baj, ha egy ember msnen keresztül szeret bele vkibe?

Kicsit messze lakik tőlem (150km), és nem nagyon tudunk találkozgatni, de én azt hiszem belezúgtam. Mit csináljak?

16/L vagyok, ő 17/F.


2009. máj. 6. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! A virtualis szerelmek eleve halottan szuletnek meg. Ne remenykedj, 150 kilometer nagyon sok! Volt egy parom, 227 kilometerre lakott tolem [ En Budapest -> o Nagykanizsa] masfel evig voltunk egyutt, heti egy talalkozassal es rajottunk igy nem megy.

Tündérke!

A Messenger egy virtualis, szemelytelen dolog. Mindenki azt hazudik magarol amit tud. Ne fuss olyan vonat utan ami a masik iranyba megy :) Keress egy olyan fiut aki kozel lakik hozzad! Sok sikert!

2009. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

MSN-en nekem még soha nem jött össze. Hagyd a francba.

Próbáld mellőzni, hogy nem lépsz fel legalább 1 hétig.

Semmi értelme az egésznek. És neked fog fájni a végén.

2009. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én már láttam élőben... szval tudom, hogy néz ki, arról nem tud hazudni... max a belső tulajdonságait tudja másnak mutatni, de nem tudok mit csinálni... beleszerettem.
2009. máj. 6. 12:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hehh, én is neten keresztül szerettem bele valakibe, vagyis neten még csak tetszés + barátság, utána találka és szerelem. :) Lassan egy éve együtt vagyunk, és boldogok vagyunk, mindent nagyon jól meg tudunk egymással beszélni.

Szóval még nem kell lerohanni, várj, az idő segít, hogy eldöntsd, vagy oké lesz ez így, vagy nem. Beszélgess vele, ismerd meg. Igen nagy tehetség kéne pl. ahhoz, hogy valaki fél éven keresztül hazudjon és ne bukjon bele... azért erre gondoljon mindenki, amikor ilyet állít. Persze van olyan is és nem, nem árt a legrosszabbra felkészülni. :)

Mondjuk párom és köztem csak 50 km van, ami egyáltalán nem vészes, de 150 km-nél már érdemes mérlegelni.

2009. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
jah előző vagyok. Pár napban nem lehet senkibe beleszeretni. Azt nem szerelemnek, hanem fellángolásnak hívják, ezt hidd el. ;)
2009. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De egy fellángolásból lehet szerelem, nem?! Meg nálam volt olyan, hogy első látástól kezdve fellángolás, és utána még 3-4éven keresztül ugyanazt éreztem iránta.:D
2009. máj. 6. 12:24
 7/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

ez is a te kérdésed? - bocsi, csak rögtön ez a kérdés jutott eszembe a kérdésedről...

mindenesetre szerintem a szerelemhez nem elég a net. Tapasztalatból mondom. A srác, akibe beleszerettem msnen keresztül, a legcsúnyább módon vert át a valóságban. Na nem azonnal, előtte hónapokig játszotta a szerelmest... :/

2009. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet belőle szerelem... egyébként szerintem az a 3-4 év nem szerelem volt. Míg nem volt párkapcsolatom, azt hittem korábban, hogy szerelmes vagyok. Hát tévedtem, mert nem, nem voltam az, nem lehet még csak összehasonlítani sem a kettőt. Igen, ez már szerelem amiben vagyok, de előtte már azt mondom érettebb fejjel, hogy nem voltam az. :) És ha eljön a nagy ő, lehet te is így leszel, halál komolyan mondom. ;)
2009. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónót pedig sajnálom. :( Én neten találtam egy nagy szerelmet egy travian nevű játékban, fene se gondolta volna. :) Ugye oda játszani megy az ember és nem ismerkedni... és mégis ez lett belőle. Másrészt ezét jobb ha valahol véletlenül futtok össze és ismerkedtek így neten, mert egy játékban miért kezdene el hazudni magáról, és miért akarna átverni, ha csak először szövetség volt, utána pedig barátság? :) Abból pedig szerelem. Na mindegy. :D

Hajrá! ;)

2009. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi..
2009. máj. 6. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!