Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jövök be az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be az idősebb férfiaknak?

Figyelt kérdés
Valami miatt vonzom az idősebbeket. Nem a 60 évesekre gondolok, hanem a 20-30 éves pasikra. Nem öltözök kihívóan, a szám sem mocskos. Sosem volt még barátom, ezért fogalmam sincs hogyan viselkedjek férfiak társaságába. Mégis is azt veszem észre, hogy mosolyognak rám és mindenképp meg akarnak érinteni... Feleslegesen szólítanak a nevemen, és érintenek meg beszélgetés közben... Kisugárzásról ne beszéljük, inkább, szerintem nem sok van :)) Vagy a férfiaknak elég egy természetes hosszú szőke haj és kék szem?
2011. nov. 2. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

A férfiaknak elég a naív kislány, akit könnyen megfűznek a szerelmes dumával az ágyik, majd léptek!


Be ne dőlj ezeknek!



22/L

2011. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is az idősebb pasikat vonzom, de én a nagyon időseket is. 18 éves vagyok, és 30asok, 40-esek, 50-esek vannak rám akadva, és nem azért, hogy megdu*janak..hanem teljesen odáig vannak értem, és azt mondják, van bennem valami, ami nagyon nagyon jót sugároz ki belőlem, és megfogja őket bennem valami..holott ezek a pasik nem szeretik az ennyire fiatal lányokat, akik rám hajtottak, mert akart már velük fiatal lány járni és elhajtották őket, de én kellek nekik, fogalmam sincs miért.. pedig nem vagyok rájuk vevő..tehát ezzel azt értem, hogy nem teszem az eszem előttük. Lehet éppen ez tetszik nekik, hogy te meg én, nem olyanok vagyunk, mint a legtöbb kis pic*a, akik az a tipikus: mocskos szájú, részeges, bulizós, drogos, ri*anc..
2011. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! :)
2011. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


Igazad van 2., mert én is az idősebbeket vonzom. Oka: felfogás, érettség.


Na de azért írtam, amit írtam, mert inkább vigyázzon, a többség nem a lelkére kíváncsi.


22/L

2011. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elsőnek marhára nincs igaza!!nem kell általánosítani!!

én 28 vagyok a barátnőm 21 éves és együtt vagyunk 3 hónapja és nem feküdtünk le egymással és pontosan ezért hogy bebizonyítsam hogy nekem nem csak szexre kell.szeretem és megértjük egymást ennyi,nem kell mindig egyből a rosszra gondolni...miért ne találhatná meg a másik egy fiatalabban vagy egy idősebben a társát vagy azt az embert akinek neki szüksége van?

2011. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondom.. :D
2011. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
korod?
2011. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem egyedi eset, ettől ne szállj el, de ne is ítéld el őket. Természetes, hogy a férfiak ösztönösen vonzódnak a fiatalabb, egészségesebb, szebb lányokhoz. Nincs ebben semmi különleges, mint ahogy abban sem, hogy az idősebbek általában már bátrabban ki merik mutatni, ha valaki tetszik nekik - nem tapasztalatlan tini fiúk.


Ha viszont kellemetlen neked - ami szintén természetes - akkor egész egyszerűen kerüld az ilyen helyzeteket.

2011. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok. nem vagyok naív. talpraesett vagyok inkább :) de nem mondanak semmit, csupán a viselkedésükből rí le... a sokat mondó nézések, amikor beszélgetek akkor van aki megérinti a karom vagy a vállam. nem kezelnek olcsón, ha erre gondoltok :)
2011. nov. 2. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell itt félni, ne hallgass az elsőre, át akar verni azokkal a csunya szavakkal hogy elakarnak csábítani egy naiv csajt!!! ha közelednek feléd akkor viszonozd :)
2011. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!