Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjek egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjek egy felnőtt férfi felé egyértelmű jelet a szerelmemről, hogy leessen már neki?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk nagyon sokat, néha összefutunk.. de semmi egyéb. Úgy néz rám néha, hogy elolvadok a pillantásától, de valahogy mégsem történik köztünk semmi. Én párkapcsolatra gondoltam. Nagyon megszerettem őt, ahogy megismertem és szeretném, ha egyértelműbb lenne számára, hogy nagyon kedvelem és eltudom páromként képzelni.

Hamarosan találkozunk, kettesben leszünk. Már úgy értve, egy autóval megyünk valahová. Milyen utalást tegyek, amit megért, de még kedves gesztus egy nőtől?


A barátaim szerint nekem kellene lépnem, mert a férfi félős.


2011. nov. 2. 14:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valahogy én is erre gondoltam elősször, csak legyen bátorságom ezt így kimondani.


Bár azt szerettem volna, ha jelekből megérti és átgondolja. Ha ezt így kimondom nyiltan, azzal válaszadásra kényszerítem, azt pedig nem akarom.

2011. nov. 2. 15:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb ötlet ha szóüban modnanád neki.Ha tényleg olyan félös mit ahogy az lett irva , akkor még ha értené is a jelet , nem biztos hogy lenne mersze szóba hozni , mert ahozz hogy elkezdödjönn a kapcsolat nem csak üzengetés, érintés kell.Ha meg tetszel neki , még hálás is lehet hogy te lépsz
2011. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hívod el valamerre randizni? Már nem feltétlenül egy beülős, elegáns randira gondoltam, hanem mondjuk elmentek fagyizni, vagy sétáltok valamerre, aztán megtudod mi az amit együtt lehetne csinálni vele programot, és egyre többször mentek csak kettesben. Ha megkérdezi, hogy hozhat-e valakit, vagy elhoz anélkül, hogy megkérdezné, legközelebb utalhatsz rá, hogy csak vele szeretnél menni. Én se vagyok jó jelküldözgetésben. Vagy ha féltékenykedik, abból is kiindulhatsz, hogy megkérdezed tőle, mintha nem értenéd. A legromantikusabb szerintem amúgy ha elmentek naplementét vagy csillagokat nézni.
2014. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!