Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Jó néven veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jó néven veszitek vagy alapból elítélitek, ha számotokra ismeretlen üzenetben szeretne ismerkedni veletek akár itt, akár közösségi oldalon, stb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El lehet kezdeni ismerkedni , csak nem a legjobb ötlet ,ha jó meg akarod ismerni , mert a legjobb ha szeméylesen vagy legalább telefonon(akkor hallod a hanmgját)
2011. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy ítélem el, nyugodtan ismerkedjen, csak egy idő után unalmas, ha kizárólag a hipertérben érintkezünk...akarjon élőben is megismerni.
2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
aki itt ismerkedik azt elítélem, mert aki látatlanban ismerkedik ott gáz van. közösségi oldalon oké
2011. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele személyes találkát is, nem ennek elkerülésére írnék neki.
2011. nov. 2. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nincs vele, sőt örülök is neki, de mindig óvatos vagyok és mindig bennem van az, hogy lehet, hogy csak szivat..
2011. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SZerintem ezzel nincs semmi baj sot meg erdekesebb is , mert van bennne egy kis titokzatossag , am mielott talalkoznek vele vagy barmi mas jobb ha latod webcamon es meg tudsz rola egy par dolgot. Anno en igy ismerkedtem meg a baratommal es nagyon szeretjuk egymast.
2011. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz módja az ismerkedésnek. Könnyebb mint élőben :)

16/L

2011. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

csak a csúnya lányok kedvesek, ha rájuk írsz, tapasztaltam


hogy a szép lányok beképzeltek, nagyképűek, bunkón válaszolnak, reagálnak egy kedves ismerkedésre is


de leht bunkón kéne kezdeményezned és akkor szét is raknák a lábukat, most ezt fogom megpróbálni legközelebb

2011. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elítélem. Az ilyen fiúk miatt nem vagyok fent egy közösségi oldalon se. Lehet, régimódi vagyok, de az az elvem, hogy csak személyesen ismerkedek fiúkkal.
2011. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Személyesen százszor jobb és hatásosabb, mint neten. Ráadásul nem kell várni a válaszra sem, nincs olyan, hogy "nem válaszol".


19/F

2011. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!