Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fontos a férfiaknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fontos a férfiaknak az öltözködés, akkor miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, és azt vettem észre rajta, hogyha valami csinosabb szexi ruha van rajtam, akkor mindig megbámul, lentröl felfelé. Azonkívül nemcsak megbámul, de még ö maga is mondta, hogy jól öltözök, meghogy tudom, hogy milyen ruhákra buknak a férfiak.

Nah de van egy másik velem egykorú csaj, aki szintén ilyesmi stílusú ruhákat hord, mint én, de vele soha nem csinálja ezt a srác. Miért?


2011. jún. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet te tetszel neki? Es azert bokolkat csak neked? :D
2011. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férfiaknak fontos az öltözködés... Inkább az eredmény. Végigszenvedni a folyamatot már nem olyan FUN...
2011. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy erted azt, hogy vegigszenvedni a folyamatot? Milyen folyamatot? Amigy meg a masik csaj sokkal szebb, mint en, es sokoldalubb is...
2011. jún. 17. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érti SZERINTEM, hogy a pasik nem biztos hogy kíváncsiak arra hogy órákig válogatunk hogy találjunk 1 blúzt, felsőt ami jól áll rajtunk... csak az érdekli hogy megmutasd hogy hogyan áll rajtad, tudjon benned gyönyörködni, és kész :)


És ne legyél buta! :)) A szépség relatív az hogy szerinted a másik csaj szebb meg 'sokoldalúbb' semmit nem jelent. Ezen nem is kellene agyalnod, inkább élvezd, hogy tetszel a srácnak.

2011. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!