Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen öltözködés jön be egy Pasin?

Figyelt kérdés
Olyan 20-24 közöttieknek szól főleg akik kicsit érettebbek már. Nem vagyok divatszakértő, csak szeretnék pár ruhát beújítani ami tetszene a nőknek is. Most vettem egy kockás hosszú ujjú inget, barna csíkos vékony pulóver farmernadrág Illetve egy vászon kabátot. Milyen ruhát érdemes vennem, mi tetszik nektek?
2011. nov. 2. 17:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

nekem mi jön be?

acélbetkós, szakadt famer, bőr vagy farmerdzseki, zöld punk haj.:)

szóval ne akarj nekem tetszeni:D

2011. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
a C&A még jó is a new yorker drágának találtam. Illetve még Tecsóba is szoktam vásárolni, jó gáááz :D
2011. nov. 2. 18:05
 13/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát jó meg próbálok CSAK neked nem tetszeni :)
2011. nov. 2. 18:06
 14/30 anonim ***** válasza:
a képeken jok a cuccok többnyire szerintem is, de én rock beállitottágu vagyok ugyhogy szeretem az extrém cuccokat is. d eigazábol lehet rap öltözék is a lényeg hogy a stilusához illeszkedjen meg az alkatához. ne hordjok xxl cuccokat az anorex testére mondván hogy de igy kényelmes. stb.meg ne legyen igénytelen,kinyult, kopott,.nekem igazábol ezek számitanak.
2011. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz a Tesco :D Én is vásárolok ott, csak véletlenül kihagytam. Mondom hogy a kiárusításokon kell beszerezni cuccokat :D Nem mondom hogy mindjárt egy szatyorral, de innen-onnan begyűjthetsz néhány jó darabot, viszont az nem öt perc alatt megy, szét kell nézni és végignyálazni a választékot :D


17:41-es

2011. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 30 percnél tovább nem bírok ruhát nézni, én szeretek célirányosan bemenni, legközelebb elhívlak és akkor gyorsan berohanunk meg kijövünk :D Tiszta gáz cipőt is egy óráig választottam a múlt héten a deichmanba nem nekem való ez a vásárlás. Nem is tudom ti csajok hogy bírjátok :D
2011. nov. 2. 18:12
 17/30 anonim ***** válasza:

:D Én szívesen elmennék :D De az biztos nem fél óra lenne, viszont lenne társaságod, elszórakoztatnálak közben xD Ó, néha én még úgy is végigszaladok az üzleteken hogy pénzem sincs, csak próbálgatok :D Aztán néha az új kollekcióból meg is vár pár darab, kiárusításon meg megveszem jó olcsón :D A cipőhöz meg annyit, hogy arra igazán érdemes időt szánni, mert ha nem kényelmes és nem passzol, akkor úgysem használod ki, mert egy idő után ráunsz hogy nem érzed jól magad benne, akkor meg fölöslegesen vetted. A cipőre nem szabad úgy gondolni hogy majd bejáratódik, új korában is legyen kényelmes, mert az az egészséges.


17:41-es

2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Jah ezért volt nehéz dönteni, ráadásul most mehetek vissza kicseréltetni mert már elszakadt a füle....

Hát olyan van hogy előre bemegyek valahova hogy ha pénzem van akkor csak megyek és megveszem, így csúsztam le életem kalapjáról :( Azóta se tanálok akkora kalapot ami jó a fejemre XD

2011. nov. 2. 18:28
 19/30 anonim ***** válasza:

Majd meglesz a kalap is ;) Én azt szoktam mondani hogy a ruhadarabnak is akarnia kell engem, nem csak fordítva, ha az a kalap nem várt meg téged, nem akart a tulajdonod lenni, másnak biztos jól szolgál :))) Ezek szerint nagy a fejed :D Á nem, csak ugratlak. Egyszer a te kalapod is előbukkan :)


17:41

2011. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hát elég nagy ahhoz hogy nehezen találjak :D
2011. nov. 2. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!