Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti megtartjátok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megtartjátok a volt csajotokról a telefonszámot a telotókba?

Figyelt kérdés
Több éve voltak együtt, tudtommal nem is tartják a kapcsolatot, mégis benne van a telefonjába a csaj száma :/ Jelent valamit?
2011. nov. 2. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs benne a telómban de tudom fejből, az számit?
2011. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is benne van mindegyiké :/
2011. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze,ha akarok dugni egy jót csak felcsapom a telefon könyvet és kiválasztom a szerencsést :D
2011. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem benne van az összes volt csajomé.

hátha valamikor épp szükségem van ráá:D

2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hailey13 ***** válasza:
és csaj vagyok, de ha beleszólhatok: szerintem nagyon rossz ötlet hirtelen felindultságból törölni valaki számát. egyszer én is törölni akartam exemét hogy drámai legyen a helyzet, de a józan ész nyert:D mert ha annyira rosszban válnak el a 'felek', akkor szerintem nem örülnél, ha kitörölnéd, aztán hív egy szám, nem jut eszedbe hogy az övé, és gyanútlanul felveszed. úgy is meg lehet szakítani és lezárni egy kapcsolatot, hogy a száma megmarad. egyébként is, soha nem lehet tudni. mivan ha később egy éjszaka újra összejöttök? milyen gáz lenne, ha újra el kéne kérned a számát, mert idegességedben törölted?:D
2011. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én a jelenlegi barátnője vagyok immáron 3 éve... a csajjal 8 éve voltak együtt pár hónapig csak ezért furcsállom
2011. nov. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!