Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy felvállaljuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy felvállaljuk a kapcsolatunkat facebookon, jelent valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon friss a kapcsolatunk, kb. 1 hete járunk, de még nagyon kevesen tudnak róla, én meg szeretnék rá büszke lenni az ismerőseim előtt. :)

A kapcsolati státusz az majd akkor legyen, ha komolyabban együtt leszünk?


17/F, 16/L


2011. nov. 3. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha ki is rakjátok az inkább egy jelzés mások felé, hogy már van párja és lehet a másikról kattanni. legalább is én így gondolom. de van aki úgy gondolja, hogy ez már komolyabb dolog.
2011. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kirakhatod, már csak azért is mert így mindenki tudja, hogy nem vagytok szabadok, elkerülhetitek azt hogy rátok írogassanak kéretlen udvarlók :)
2011. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy kockák vagytok, meg a facebookon éltek. ennyit jelent.
2011. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem 1 hét után, hogy átállítjuk-e, persze nem letámadva, hanem finomkodva rátértem. Attól a naptól kezdve nem zaklat az exem. :) Na meg pl kereszt szüleim, akik messzi laknak és ritkán találkozunk, facebookon látták még csak a páromat. Nekem így elég sokat jelentett, hogy megmutattam kivel vagyok.

10:46-osnak: Szerintem ha akkora kockák lennének, már az első kézfogás után beállították volna..

22L

2011. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jólvan te is ugyanolyan vagy mint a kérdező.
2011. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések kedves barátaim... na ezek az élet sava borsa.. az életünk nagy dillemái.. joggal kértek nemzeti segitséget, hogy el tudjátok dönteni... önnállóan egy ilyen komoly, felelősségteles döntést meghozni nem lehet.. jól át kell ezt rágni.. egyenlőre a helyzet komolyságát figyelembe véve nem is tudok mit mondani..

Őszintén kivánom nektek.. EZ LEGYEN AZ ÉLETBEN A LEGKOMOLYABB problémátok..

és "like"-olom a facebookos kockafej bejegyzést..!

2012. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mind1 hogy a fecobookon fölvállalod a lényeg sz hogy a valóságban fölmered e vállalni akárki elött
2012. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!