Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fijjúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fijjúk! Nektek bejönnek a vastagab combú. Fenekü. lábú lányok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is pls
2011. nov. 3. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A dundik nem!

Kocka 20-f

2011. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én megdugnálak igen..
2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem. 33F
2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Kihez mi illik :) Ha egy lány, aki gyönyörű és felszed pár kilót, lehet, hogy nem lesz szép. Viszont van, aki csak akkor igazán formás, ha nem kínozza magát. Ha jól érzed magad a bőrödben, máris szexi vagy. Légy kedves, és kedvességet kapsz vissza. Szeress, és szeretni fognak. :)


18/F

2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Big Boss ***** válasza:
Szeretkezzünk, írj privit én bírom az olyan csajok, nagyba jó tenni
2011. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

igen

17/f

2011. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyesmire gondolsz, mint ő? http://www.youtube.com/watch?v=VMxyZQfMmM4&feature

Csak, mert gondolom képpen könnyebb. :)


Fiúk, akik nemet mondtatok, ha megnézitétek a videót változik a véleményetek? Csak azért linkeltem, mert nekem tetszik, és szerintem ilyesmire gondolhatott a kérdező és nem a csúnyán elhízott lányokra. Persze nem akarom rátok eröltetni a véleményemet. :)

2011. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mások véleménye, de Nekem az olyan Nök mint a videóban is szereplö, iszonyatosan bejönnek.

Nem tudom a miértjét, de mindig is a husibb Nök voltak a gyengéim.

2011. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja, 22/F
2011. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!