Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm macskája megkarmolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm macskája megkarmolt a karomban, ledobtam és belerúgtam egyet, erre elküldött a lány, jogosan tette?

Figyelt kérdés
A macskája nagy kedvenc otthon sajnos... :/
2011. nov. 3. 22:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem ő a barátnőd?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Amúgy igen, jogosan. Ne rugdosd más állatát. Egy macska nem hiszem, hogy olyan brutális sérülést okozna...

Vadbarom.

2011. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%

csak az első oldal válaszait olvastam

szerintem az agresszió volt a baja, nem konkrétan az, hogy a család kedvenc macsekját bántottad - nekem sem szimpatikus, amikor valaki egy védtelen élőlényt csak azért rugdos, mert az épp azt érezte, védekeznie kell. Szerintem jogos volt a lány reakciója.

26/N

2011. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlölöm a macskákat.kis ego-k ugy érzem.pfujj.jogosan tetted.
2011. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Boyle84 ***** válasza:
93%
Mindannyian követünk el hibákat.. Lépj tovább és tanulj belőle, hogy ilyet nem csinálunk!
2012. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 mountain ***** válasza:
7%

Na,aki többre tart egy macskát a barátjánál,arról megvan a véleményem. Lehet szeretni az állatokat,de nem fogok miattuk dobni senkit. Meg kellett volna beszélni talán. Esetleg leszidni,dobni???!!!! Nekem is volt három kutyám,szerettem is őket,de azért nem estem túlzásba. Ezért nem bírom az olyanokat akik ilyeneket mondanak a kutyájuknak: Mami-papi-drágaságom-kicsikém!!!

A nyavalya a papija,de nem én! Ezért valakit kirúgni enyhe túlzás.

2012. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
83%

Ne üsd az állatokat! Csúnya dolog!

Nem is tudom, talán VANNAK ÉRZÉSEI!

Nálam enyhe fogalmazás lenne mert én felpofoznám és és elküldeném a jó büdös francba ha ilyet tenne az állatommal bárki is, Kiabáljon rá nem érdekel de ne üsse meg!!!

JOGOSAN TETTE a barátnőd!

Szerintem tanulj meg kedvesebben bánni az állatokkal!

2015. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!