Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek probléma az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek probléma az ha a fiú füvezik?

Figyelt kérdés
szoktam zöldikézni ez pámien gtlást kiválthat a láyokból vag ti is szeretitek?:)
2011. nov. 3. 23:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ott a pont a 23:07-esnél!

Lehet, hogy füves, drogos lányok el fognak ájulni, de akinek nincsenek ilyen szenvedélyei, az csak egy valóság elől menekülő, gyenge jellemet lát.

2011. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

szerintem nincs igazad...mindenkinek vannak szenvedélye...ilyen a kávé,cigi,pia...ezeket a táradalom elfogadja bizonyos keretek között...a fű politikai okok miatt tiltják..egyébként hallotál már olyat hogy füves ember

agyon verte a feleségét?

mert a piásoknál van ilyen....már e haragudjatok de inkább füvezek mint iszok...

2011. nov. 3. 23:18
 13/26 anonim ***** válasza:
Elárulok egy "titkot". :) TE attól egyáltalán nem leszel nagy fiú, hogy füvezel. Egyszerűen én ezt nem tudom felfogni, hogy miért lett menő dolog. Egyébként meg a kérdésedre válaszolva egyáltalán nem szeretik a "tiszta" (értsd nem füvező )lányok, ha egy fiú füvezik, elárulom miért. Olyankor mindenki fontosabb mint a lány (ha társaságban van)azaz nem foglalkozik vele, meg valahogy nem tud normálisan gondolkodni.
2011. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy kamu, de akkor letámadna a népség, hogy mármáraz?

Először is vizsgáljuk meg az alapoknál. Este van, ilyenkor jönnek elő a trollok és jót hahotázni. 10-ből 8 ebbe a kategóriába jön röhögni, rosszabb esetben a nyálát csorgatni. A kérdező feltételezem a röhögősök közé tartozik. Gondolom azért szőtte bele a füvet a kérésbe, mert ez egyfajta különleges érzést ad neki, persze ezt nem "betépésként" kell értelmezni. Mélyüljünk el egy kicsit.

A magyaráztok szerint a billentyűzete a ludas a helyesírási gondok miatt, de ezt még egy első bálozó is észreveszi, hogy ez mese habbal. Miután rájöttem, miért is rontotta el szándékosan az irományait jött a billentyűs sztori, de ezt olyan szinten próbálja fent tartani, mármint a magyarázatot, hogy megint szándékosan elírja a dolgokat.


Akinek a feje már túl fáradt a poézis felfogásához, annak leírom konyhanyelven: egy egyszerű srác, aki jót akart szórakozni azzal, hogy legalább itt ezen az oldalon a figyelem középpontja lehet legalább egy kis időre.

2011. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Végül is, ez nagyon dicséretes, hogy a füves ember nem veri agyon a feleségét. Nekem nincs is egyéb elvárásom egy kapcsolattól, csak hogy ne verjenek!
2011. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

elárulok neked is egy titkot...nem vagyok nagy fiú a fűől és nem is akarok az lenni....segít lazítani..és honnan a fenéből gondolod hog olyankor mindennél fotosabb és nm tudsz rendesen gondolkodni?miért próbáltad?nem.akkor meg ne üsd olyanba az orrod amiről fingod sincs h mi...

egyszerű kérdést tettem fel h elfogadják-e a lányok szenvedélyével eggyüt?

2011. nov. 3. 23:25
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz.. alkesz barátom volt, az is épp elég volt. A homályos, szétcsúszott tekintetét nézni minden este.. Füves haverom egy van, hát már ő is eléggé leépült, ha szív, ha nem, elég szaggatottan beszél.

Ha a hölgy nem füvezik, nem leszel számára valami vonzó.

2011. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nalátod, igazam volt-E?

Ha ez egy valódi kérdés lenne, akkor a kérdező nem törődne ilyen sokat az igaza megvédésével, hisz elég, ha ő tudja, hogy igaz, a többi vadidegen szitok mit számít? Választ akar kapni nem kioktatást, szóval szemet huny a értékelhetetlen válaszok felett és a valamicskét hasznosíthatók felé tereli a figyelmét.

2011. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
mint ahogy már írták, ha nincs közöm hozzá, akkor nem. egyébként ha megtudom bárkiről hogy füvezik, nem is nagyon akarnám, hogy közünk legyen egymáshoz.
2011. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti a rohadt drogos g.ciket.
2011. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!