Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek probléma az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek probléma az ha a fiú füvezik?

Figyelt kérdés
szoktam zöldikézni ez pámien gtlást kiválthat a láyokból vag ti is szeretitek?:)
2011. nov. 3. 23:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

barátom tolja

az a helyzet, hogy jobban is birom ha szív mintha inna, mert olyankor elég ocsmányul tud kinézni

ha szív akkor max vigyorog mint a tejbetök és tök aranyos

mondjuk akkor inkább nem megyek vele kajálni mert megeszi az én részem is :(


21L

2011. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Szerintem nem kell ez miatt aggódni, ezt előbb utóbb szerintem a többség "kinövi". Velem is ez történt csak én nagyon inkább utóbb nőttem ki mint a többség, én ittam 6 éven keresztül folyamatba, mint az állat annyit. Elbasztam az egyetememet aztán a munkámat és a kapcsolataimat is. Később már füveztem is egyszerre. Aztán egyik ilyen hajnalban, nem tudtam hogy mi történt velem és hogyan, csak arra ébredtem fel hogy a főutca(Veszprém) közepén lévő bokorsorban fekszem összehányva, pénz nélkül, délután 2 óra van és az emberek undorral az arcukon fordítják el a fejüket és mennek tovább. Akkor felültem és még kómásan arra gondoltam, hogy igen, most elértem a padlót, innen már csak felfele vezethet az utam. Hazatántorogtam és kialudtam magam. Attól a naptól kezdve elkezdtem újra összerakni az életemet, újra beiratkoztam az egyetemre, tavaly végeztem el. Most dolgozom, van élettársam, és boldog vagyok. A pia meg már egyáltalán nem érdekel, nagyon ritkán kb évente 2 alakalommal ha iszom, akkor is csak max egy pohár bort.
2011. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól intelligencia csökkenése lesz, a fűtől pedig megváltozik a személyisége (szintén leépüléssel). A fű károsabb, mint az alkohol.
2011. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
havi 4 alkalomra nem mondanám hogy füvezel az konkrétan semmi,tinipitsáknak lehet bejön,de egy érett komoly gondolkodású,komoly tervekkel teli lánynak ez 1000% hogy kizáró ok a kapcsolathoz.
2011. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj ! :) Te vele így biztos nem fogsz beszélni! :) Tudod miért?! Mert maximum lehetsz 13-15 éves ;). Igen-igen... a füvezés helyett inkább be kellene járni abba a fránya iskolába, mert látom, hogy eléggé hadilábon állsz a helyesírással! Visszatérve ahhoz, hogy próbáltam-e, igen próbáltam, egyáltalán nem jött be, és ha valaki csak ettől tud ellazulni, annál már gondok vannak! :)
2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja igen, annyit még hozzátennék: Kikérem magamnak! Ahogyan látszik, jobban tudok gondolkodni mint te, és igenis tudom mit írtam le! :) Tudod miért?! (bizonyára nem ) Hát azért, mert volt egy elég nagy füvezős barátom! És ő bizony nem foglalkozott velem, mindenki fontosabb volt mint én! Tudod szokták mondani, hogy előbb gondolkodj, azután beszélj/írj. Hidd el, nem hülyeség ám ez ! :)
2011. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!