Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rosz a kisugárzásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rosz a kisugárzásom vagy mi?

Figyelt kérdés
Mintha láthatlan lennék nem csak a nők, de az emberek is átnéznek rajtam vagyis inkább észre sem vesznek. Sőt néha azt érzem, hogy kifejezetten taszitom az embereket. Nem vagyok ocsmány, ápolt vagyok (szóval nem a testszagom riasztja el őket:P) átlagos emberke vagyok. Tény, hogy nem vagyok egy cirkuszi bohóc, aki a társaság középpontja és mindenki figyelmét magára vonja. De attól még van humorom, kedves vagyok, közvetlen azokkal az emberekkel, akik érdekelnek. Elég nagydarabb, karakteres ember vagyok szóval lehet, hogy megriasztom a nőket ezzel? Nem tudom mire gondoljak. De lassan már úgy érzem magam, mint egy leprás, akit mindenki messziről elkerül. Valahogy senki nem akar. :(
2011. nov. 4. 11:31
1 2
 11/17 kendrazoltan ***** válasza:

#10


A csúnya az igen relatív, mindenkinek mást jelent. Éppen úgy, mint a "tiszteletlen/bunkó" fogalma, amit nálam nagyjából kimerít a hozzászólásod. Nem ítélkezésért ír ide senki, hanem azért, hogy hátha jár valaki hasonló cipőben, mert az olyan esetleg adhatna építő jellegű tanácsot is. Amennyiben erre nem vagy képes, ne itt töltsd a felesleges időd, ahol emberek beavatnak a rohadtul "intim" szférájukba, esetleg legbelső problémáikba. Az, hogy valaki segítséget kér, azt jelenti, hogy megbízik egy idegenben annyira, hogy megszívlelje az esetleges jótanácsát, nem pedig azt, hogy a magadfajta érzelemmentes és neveletlen emberek kifigurázhassák...ezt kellene elgondolkozz kicsit, nem pedig azon, hogyan lehet mások problémáját tetézni keresetlen véleményeddel...remélem fordulsz majd te is tanácsért valaki máshoz és arra valami, a mostani válaszodhoz hasonló reakciót kapsz majd...bocsesz

2011. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Aki mást becsmérel mindig saját nyomorúságát próbálj a csökkenteni azzal, hogy lehúz másokat a saját szintjére. Mivel nem képes felnőni másokhoz. Szóval egyszerűen csak szánalmas. Az ilyen beszólásokat nem veszem fel, nem vagyok egy adonisz, de nem is vagyok csúnya és ez nem csak az én véleményem, hanem másoké is.


De lehet tényleg csak rosz emberekkel barátkozom, akiket nem érdeklek és ettől alakult ki ez bennem.

2011. nov. 6. 09:01
 13/17 kendrazoltan ***** válasza:
Azt lehet tudni mennyi idős vagy és hogy a társaság, amiben mozogsz, nagyjából veled egykorú-e?
2011. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10-es hozzászóló vagyok. Nem sértésnek v kifigurázásnak szántam, bocs ha annak tűnt, csak őszinte voltam. Én (is) csúnya vagyok, szal már csak ezért se sértegetnék ilyesmivel senkit.
2011. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kendrazoltan ***** válasza:

#10


Ebben az esetben lehet, hogy én értettem félre a dolgot. Bocsánat durvaságomért...

2011. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csernobili vagy.. :((
2011. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Sajnos nem csernobili vagy.. :(("


Mi van?

2011. nov. 6. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!