Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam hogy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy elég kemény-e a mellem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele diót törni?
2011. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ne torodj ilyen hulyesegekkel. a ferfiak imadjak a ciciket, kemeny vagy nem kemeny, imadjak. egyebkent ha nagyobb a melled, akkor logikus hogy kevesbe kemeny, hiszen a mellek nem izmokbol allnak, hanem ktoszovet, zsir, stb...tehat ne agyalj. a ferfiak imadjak a melleket, akinek nem kell a tied az meg meg se erdemli.

te szep vagy!

szia

2011. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, ha nem elég kemény, még fújsz bele egy kis levegőt? Nem mindegy? Olyan amilyen. Aki szeret, az nem a melled keménysége miatt fog szeretni.
2011. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen határérték, ami alatt/felett keménynek számít egy mell, ahogy olyen mérési módszer sincs, amivel el tudnád dönteni, hogy elég kemény-e (bár szerintem sokan fel fogják ajánlani a kezüket, hogy majd ők eldöntik). Ha nem lógnak a térdedig, akkor ha esetleg egyszer lekerül majd róluk mindenféle ruhadarab, a szerencsés férfi (vagy nő, a mai világban nem lehet tudni) úgyis imádni fogja őket.
2011. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 francais11 ***** válasza:
100%
Ne halgass a többiekre.én tudon,hogy nem kézzel írtad ki a kérdést...
2011. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 francais11 ***** válasza:
Ne halgass a többiekre.én tudom,hogy nem kézzel írtad ki a kérdést...
2011. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én olcsón megszámítom a tesztet. Írj privátot.
2011. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A természetes mell nem kemény, így ne is törekedj erre.
2011. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!