Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak HA, és honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak HA, és honnan tudjam HOGY? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég félénk és antiszociális fiú vagyok, főleg lányokkal való ismerkedés terén... Nem a lányoktól félek, csak attól félek, hogy nem lesz közös téma, és attól, hogy elhajtanak a francba és nagyon beégek... Még mielőtt megszólítom, hogyan adjam egyértelműen a kiszemelt tudtára, hogy érdekel, tetszik nekem? És milyen jelekből fogom (valószínűleg) tudni, hogy én is tetszem neki? (persze nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi, hogy: "há menjé' oda oszt kérdezd meg hogy sz*pol-é boré'?" :D )


Üdv.:

19/F


2011. szept. 25. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem vagyok a nyilt párkeresés hive és nem szeretem a randikat. pont azért mert akkor kiteszel magadért és begörcsölsz... magyarul nem leszel önmagad. én mindig csak ismerkedek. barátkozok. akár neten is egy hasonlo beállitottságu egyénnel. és akkor ugyis kialakul hogy barátság marad ami szintén jo dolog vagy több is lesz belöle. egy bensöségesebb viszonynál már lehet talizni mint barátok és élöbe már természetesebb tudsz lenni és nem az a kérdés hogy na akkor járunk? hanem hogy jol el tudtok e tölteni egy napot. vagy többet.

én utálom a kapkodást.

25/L

2011. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolkodtam egy ideig, hogyha élőben ismertem meg, akkor nem kezdeményeztem, és először az interneten próbáltam megismerni és beszélgetni a kiszemelt lánnyal. Ha pedig előbb ismertem meg a netről, akkor beszélgetni pár hetet és utána a személyes találkozás. Mind a két taktika csúfos kudarc volt nálam... :(
2011. szept. 25. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

hát itt megakadtam, akkor nem tudom:( vagy hülye csajokat fogsz ki vagy nem tom...nekem ezek bejöttek mindig.sajnos nem tudok jobb tanácsot mondani mert nem tapasztaltam más formát. najo egy két bulis eset de az heccnek indult és nem is tartott sokáig.de én arra is tippelnék most jut eszembe hogy annyira rettegsz a kudarctol hogy meg is történik. ha a csajok látják hogy ennyire görcsölsz akkor nem fognak férfit látni benned.


ha nem sikerül magadtol legyöznöd az önbizalomhiányodat mindenképp keress fel szakembert.lehetöleg ne olyat aki gyogyszert ir fel.. az csak tüneti kezelés.

kineziologus vagy ilyesmi. amig magadat nem fogadod el és nem ismered meg,addig nagyon nehéz normáls kapcsolatot találni.én most 25 éves létemre, pár kapcsolat után jöttem rá hogy rohadtul nem ismerem magamat,igy inkább felhagyok egyelöre a kapcsolatokkal....pedig imádnak a pasik. de sose müködik rendesen a kapcsolatom.inkább arra forditom az energiám hogy megismerjem magam és rájöjjek mit várok magamtol és az élettöl. szerintem utána teljesen máshogy fogok tudni a kapcsolatokhoz állni.


te most fogalkozz az önbizalmad fejlesztésével. a lányok határozott pasikra vágynak,nem akiröl az jön le hogy elbujna a világ elöl és a lány igy anyucinak érezné magát aki ápolgat téged.


de ez csak tipp. te tudod milyen vagy:)

2011. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már mások is mondták hogy hülye csajoknál próbálkozok... De én sem vagyok tökéletes... xD köszi a válaszokat :D
2011. szept. 27. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

senki sem tökéletes. de vannak olyanok akik reménytelenül nem azok. kérj visszajelzést a csajoktol hogy miért nem? mi a baj veled? igy ha magadon nem is vezsed észre a hibákat,ök majd megmondják. de vigyázz hogy ne akarj gyökeresen megváltozni.önmagad ne add fel.


most hülye példákat hozok fel XD

ha aszongyák büdös a szád fogadd meg és menj el dokihoz.

ha aszongyák tul rendetlen vagy igyekezz rendszeretöbb lenni.

de ha azt mondják popzene helyett hallgass rockot mert neki ugy tetszenél azt ne fogadd meg mert az már a személyed elleni dolog.

remélem érted amit igyekeztem szemléltetni:)))


de nyilván az önbizalmat mindneképp növelni kell. igaz ez is személyiségi kérdés de személyiséget FEJLESZTENI sosem késö. de nem VÁLTOZTATNI.


elözö két válaszolo voltam:)


ja és szivesen:)

2011. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!