Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb, amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

úúúúh, sokminden

pl szerelmet vallottam, akinek nem kellett volna

megmondtam a főnökömnek hogy szar a céges buli

ilyenek

2011. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

eddig a legcikibb az volt hogy a "Paraszt vagyok"-ot énekeltem a főtéren egy kocsma előtt.. jóóóó hangosan

15/L xd

2011. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

smároltam idegen pasikkal

ordítoztam

meg amit mindenki:összehánytam mindent,szó szerint mindent,és nem 1 ember szeme láttára...

2011. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát ciki igazából nem volt, inkább hibának nevezném. Ráültem a motorra egy kiadós baráti iszogatás után, a kanyart egyenesen akartam bevenni, utána a kórházban keltem fel. Szuper volt, fájt mindenem, a rendőrök közben a jogsim sorsát intézték.
2011. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz volt ahogy mesélték a többiek én a mai napig nem emlékszem rá de állitolag folyamatosan a dj srácon logtam az meg már nem tudta szerencsétlen mit csináljon:))) De mindenesetre legközelebb mikor mentünk szórakozni első dolgom volt bocsánatot kérni! Persze amint meg látott tiszta ideg volt szegény srác megtudtam érteni:)
2011. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük csak:

-Megcsináltam egy csajt úgy, hogy nem is emlékszek rá, ráadásul bűnronda volt.

-Annyira be voltam b*szva, hogy a szomszédba mentem haza.

-Betörtem egy kirakatot.

-Skinhead-ekkel teli kocsma előtt üvöltve énekeltem a Pi-csa Ostoba című számát. Kicsit összepakoltak :D

-Kocsma teraszáról kihugyoztam az utcára.


Így hirtelen ennyi jut eszembe, nem tom, melyik a legcikibb :D

2011. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én fél liter jobbféle vodka után úgy összehánytam haveroméknál a klozetot, hogy még a plafon is olyan volt.

Máig nem tudom, hogy sikerült, de a jó szándék megvolt bennem. Fel is akartam takarítani magam után, de a rongyot nem tudtam megfogni...

Valahogy másnap már nem volt annyira kedvem a feltakarításhoz :D Persze megtettem...


Ennek már vagy 4 éve, azóta nem voltam annyira részeg és nem is leszek soha többet ^^


A fűvel is meglepően hasonló élményben volt részem, de azt kis mennyiségben sem soha többet :D



21F

2011. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhajtottam valahová az autóval, reggel otthon ébredtem, és nem emlékeztem semmire. Körbe kellett telefonálnom a haverjaimat, mert gőzöm sem volt, hol van az autó. Az egyik látott a kormányon aludni járó motorral, a duda szólt. Teljesen kétségbeejtő volt a helyzet, hogy elhajtottam valahová a városban és bárhol letehettem az autót, reménytelennek láttam, hogy megtalálom, tekintettel arra, hogy semmire sem emlékeztem.

Aztán szerencsére végül kiderült, hogy az egyik haverom hazahozott és nála volt az autó, de addig amíg kiderítettem elég para volt a helyzet.

2011. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Részegen jogsi nélkül bukó nélkül egyik haverommal ugy hogy életembe elöször vezettem robogot elkezdtünk robogozni ezt mind 15 évesen , persze hogy nekimentünk egy autonak , kijött rendörség és azt mondták intézzük el egymás között , kifizettük neki az ajtó árát , a szüleim máig se tudják :D
2011. nov. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Leszálltunk a buszról és felmásztunk a buszmegállóra részegen egyik ismerősömmel és azon szórakoztunk, hogy tudunk-e olyan ívbe hugyozni le róla, hogy átférjen alatta egy autó, miközben énekeltük a "buj buj zőld ág" című versikét :D A Rendőr pont arra ért oda hogy "nyitva van az aranykapu csak bújatok raaaajtaaaa..."

Annnyira röhögött, hogy otthagyott minket és elment :D

2011. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!