Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok, mit csináljak? 20l

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a társaság. Kicsit félénk vagyok, így nincs túl sok barátom. Akik meg vannak, otthonülős típusok, főleg mióta párjuk van. Így meg semmi esélyem ismerkedni. Borsod megyében élek, ahol nem igazán vannak lehetőségek új dolgokat tanulni, vagy sportklubokba járni. Néha szoktam csak úgy sétálni egyedül, vagy elmegyek nézelődni. De egyedül minden olyan lehangoló. Hiányzik egy pár az életemből, hiányoznak ismerősök, akikkel eljárhatnék ide-oda. És nem tudom, hogyan változtassak.
2011. nov. 5. 09:30
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
Minden csak rajtad múlik. Ha ki akarsz szakadni a 4 fal közül és élni, akkor el kell kezdened. Ha nem tetszenek a barátaid, akkor keresel újakat. Ha nem tetszik, ahol élsz, akkor dolgozol és elköltözöl. Ha nem tetszik, ahogy kinézel, akkor eljársz sportolni, futni, biciklizni, görkorizni/jégkorizni. Ha nem tetszik, hogy nincs párod, akkor ismerkedsz fúkkal és lányokkal, hátha valamelyik, vagy azok ismerőse lesz a nagy ő. Ha nem tetszik, ahogy élsz - VÁLTOZTASS!! Más nem fog megváltani téged, csak te fogod megváltani magadat. Szeretned kell magadat, hogy más szerethessen!
2011. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kb hasonlóan vagyok, a barátaim, (néhányan persze önhibájukon kívül), nem jönnek velem pl bulizni csak nagyon ritkán és helyben.

Én 2-3 éve fogtam magam és nekiindultam egyedül az "éjszakának" is, sokszor megyek magamba mindenfelé, más városokba szétnézni, vásárolni. Így megismertem egy pár új embert csak sajnos ők meg messze laknak.

Szóval folytatom tovább egyedül... :/

Egyébként és is Borsod megyei vagyok, ha gondolod írj privátot. :))

2011. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt, hogy 18 éves lány vagyok :)
2011. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a lánybarátaim 80%-át az animék utáni közös rajongásunkkal ismertem meg, és most van egy lány aki engem akar elvileg, szal meg kell lennie a csóknak.

Jó elfoglaltság, van egy halom romantikus darab is.

f18

2011. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
biztos csúnya vagy, és még el is vag hízva mint egy disznó.
2011. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyere el velem Pestre és piálunk egyet!!! :)
2011. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak ott kezdődik a gond, hogy Borsod megye:/
2011. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. dec. 31. 11:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert nem jarsz egyetemre vagy foiskolara?En is jarok,ezek a legszebb eveim :) 22f
2011. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok menni, de ha te tudsz jönni akkor szilveszterezhetünk együtt. Nem kell rosszra gondolni.
2011. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!