Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezüstmetál kasztni, mosás...

Ezüstmetál kasztni, mosás után, mikor megszárad, ilyen fehér lepedék marad a kasztnin, mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Már arra gondoltam,ablakmosóval lespriccelem és letörlöm újságpapírral(Blikk)Nem árt az a kasztninak?
2009. máj. 31. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Passz. Az agynak biztosan...
2009. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mit akarsz mondani?
2009. máj. 31. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ablaktisztító jó,de inkább 1 puha rongyot használj.
2009. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ujsagpapirral is ugyan olyan jo lessz....
2009. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fehér lepedék a vízkő. Én ezt kézi mosóban tapasztaltam. Mára van több kézi mosó is, ahol van "szűrt vizes öblítés", ami vízkőmentes vízzel öblít, így nem lesz az autód vízköves.


Vízkövet egyébként kólával lehet jól eltávolítani, az biztosan nem árt a kasztninak. Viszont attól ragad, és újra le kell majd mosnod :)


szóval ha egyszeri alkalom, ajánlom a kólát (a gázosabb helyeken kólába áztatott alumíniumot. tudom, hülyén hangzik, de én is azzal pucolom a motoromon a krómot, és nem karcolja meg, ha gondolod próbáld ki egy kevésbé látható felületen)


Ha otthon mosod és mindíg előfordul, akkor ne várd meg amíg megszárad, hanem töröld át valami nedvszívó cuccal, pl viledával.

2009. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!