Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én úgy vettem észre, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy vettem észre, hogy itt a GYK-n a férfiak/fiúk elég empatikusak a duci lányokkal. De vajon a való életbe is így van?

Figyelt kérdés

Jó persze akadnak kivételek,de ha ki írásra kerül egy ilyen kérdés,rögtön ugranak rá a fiúk hogy nem baj ha van mit fogni meg kisugárzástól függ. Aztán írják hogy küldjön képet stb...

Ja és a duci alatt nem azt értem hogy valaki 160cm és 100kg,hanem mondjuk ehhez a magassághoz olyan 60 és 70kg körül van.


2011. nov. 5. 14:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Meg azt is megfigyelhetitek, hogy a LEGTÖBB ilyen hatalmas igényű férfinak alaptalanul ilyen magasak az elvárásai, hiszen ha körülnéztek, az férfi ismerőseitek hány százalékának tökéletes, vagy legalább is nagyon jó a testalkata?

Nyilván mindenkinek más alkat tetszik, de ha tényleg annyira nem néz rá senki egy még normális alakú lányra, akkor szerintem ott máshol kell keresni a problémát. Szeressétek már egy kicsit magatokat emberek, ha saját magatokat sem bírjátok elviselni, akkor hogy várjátok el, hogy valaki más megtegye?:)

Senki sem tökéletes, így senki sem várhatja el mástól, hogy az legyen.

2011. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

sztem arányos testalkatod lehet

bizonyos férfiak/fiúk azért empatikusak a GYK-n a duci lányokkal, mert szeretnek arról fantáziálni, hogy milyen lehet egy kövér csajjal csinálni, és ezt itt inkognitóban megtehetik, mert úgy erről beszélni fiúk között égőnek számít (én legalábbis így látom)

nekem személy szerint nem jönnek be a kövér lányok (a csontkollekciók sem) mert a kövérek jelentős többsége tehetne ellene

2011. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
120 kg voltam 11(!!) évesen!13 éves koromra leadtam 30 kg-t, 90 lettem.. Majd 14 éves koromra már csak 85 voltam. Egy ideig megállt a fogyás,majd a lelki problémáim miatt depresszióssá váltam, ugyanis pajzsmirigy alul működést fedeztek fel nálam, 14 év után.. És én már azzal a rendellenességgel születtem. (na szép,mondhatom) Belebetegedtem a tudatba, hogy ha ezt hamarabb kiderítették volna, talán már rég csinos,karcsú lennék.. De a depressziónak köszönhetem hogy VÉGLEG LEFOGYTAM. Nem ettem semmit, csak zöldséget,gyümölcsöt. Semmi mást! Most 165 cm-esen 70 kg vagyok. Tehát 50 kg-ot leadtam! Kérdem én, ha 13-14 évesen, képes voltam arra hogy koplaljak, más 20-30-40 évesen miért nem képes rá, és miért csak a kifogásokat keresi?!!
2011. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!