Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én úgy vettem észre, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy vettem észre, hogy itt a GYK-n a férfiak/fiúk elég empatikusak a duci lányokkal. De vajon a való életbe is így van?

Figyelt kérdés

Jó persze akadnak kivételek,de ha ki írásra kerül egy ilyen kérdés,rögtön ugranak rá a fiúk hogy nem baj ha van mit fogni meg kisugárzástól függ. Aztán írják hogy küldjön képet stb...

Ja és a duci alatt nem azt értem hogy valaki 160cm és 100kg,hanem mondjuk ehhez a magassághoz olyan 60 és 70kg körül van.


2011. nov. 5. 14:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
14:40 azért valljuk be, hogy a kövér embereknek max. 5%-a kövér betegség miatt... de inkább annyi se.
2011. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14:34 a 170 cm és a 70 kg duci?ismerősöm 170 cm 65 kg épphogy vastagabb a combja de a hasa tök lapos...a 70 kg se duci
2011. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
xD kérdező,54 kg az túl dagadt neked?
2011. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Na ez a baj, hogy az emberek már a 170 cm 70 kg lányokat ducinak mondják...
2011. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14.46

Igen az én magasságomhoz sok. Olyan 45-50kg-ra akarok lefogyni.

2011. nov. 5. 14:49
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem is csodálkozom, hogy olyan sok a terméketlen nő huszonévesen, ha tizenévesen a normális testarányt kövérnek találják és inkább lefogynak csontésbőrre.
2011. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha körülnéztek tényleg azt látjátok, hogy a teljesen sovány az elfogadott. Akik tényleg kövérek, nem ducik, hanem kövérek, azok már a pfuj kategóriába esnek...
2011. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Smartguy86 ***** válasza:

Szerintem van rá megfelelő mérőszám, a BMI, hogy el lehessen dönteni, hogy valaki !nagyjából! rendben van-e. Igaz, hogy a BMI nem működik testépítőknél és fitness világbajnokoknál, mert az izomzat jóval súlyosabb, mint a zsír (a szövetből adódóan). De kétlem, hogy itt hemzsegnének a 170 cm-es és 70 kiló színizmos fitness királynők...


Szóval tessék használni a BMI-t! Amúgy meg a zsírosodás alkattól függetlenül visszafogható (kivéve az említett hormonbetegeknél - de az tök más tészta és nem is olyan gyakori). Megfelelő étrenddel és stresszmentes életmóddal, valamint folyamatos sporttevékenységgel elérhető a megfelelő egyensúlyi állapot.


Sajnos az a helyzet, hogy sokaknál az evés/túlevés egy lelki kompenzáció, ami hamar elhízáshoz vezet. Így van ez az örömcikkekkel is, mint a csoki, süti, stb.


Ezért mondom én, hogy az elhízottság egyfelől testi egészségtelenség jele, másfelől meg valószínűleg az akaratgyengeség, az önutálat és a lelki instabilitás jele. (hangsúlyozom függetlenül a hormonbetegektől!!!)

2011. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Problem? ***** válasza:
Persze hogy nem így működik nem lehet szimpatikus minden ember gondolom neked is van aki bejön és van aki nem alkattól függetlenül.
2011. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha minden férfi mélyen magába néz, tudja, hogy neki is a vékonyka, kiöltözött nőkre áll fel. A nők pedig sportos férfiakról szoktak álmodozni. Ez így van, nem lehet vele mit tenni. De ha valakit megkedvelsz, és úgy érzed, hogy egy el tudnád fogadni magadnak párnak úgyis össze fogtok jönni. Több, mint valószínű, hogy nem lesztek együtt "örökre", de talán egy olyan időszakot fogtok együtt tölteni, amire majd mindketten szép emlékekkel gondoltok vissza.
2011. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!