Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem lehet engem szeretni?

Figyelt kérdés

Most nem ilyen tipikus önsajnáltató kérdés következik, csak kíváncsi vagyok, mi a baj. Mégis miben változzak?


Szóval akárhány lánnyal ismerkedtem eddig, nagy részük csak kihasznált, nagyon érzéketlenül viselkedett velem, még azok után is, hogy én meghallgattam, udvarias voltam, segítettem amiben tudtam. Nem plázaribiknél meg ilyen nagyképű fruskáknál próbálkoztam, hanem átlagos vagy szebb "rendes" lányokkal (pl nem járnak bulizni, 2 közülük templomba is eljár vasárnaponta, nem dugnak akárkivel). Az egyik fél évnyi ismerkedés, majd 2 hónap járás után kibökte, hogy ő sosem szeretett engem, csak jó volt, hogy van valaki. Egy másik lánnyal tök sok közös volt bennünk, elmondott mindent, mondta, hogy járna velem, mert szerinte jól meglennénk. 1 hét múlva a tervezett randi napján lemondta velem a talit és összejött valami tahóval. Megint egy másik lány - és ez fáj a legjobban - 3 hónapnyi ismerkedés után egyből megcsalt miután összejött velem, mert ha őt megcsalhatta az exe akkor most neki is meg kell csalnia valakit. És még sorolhatnám... Szóval nem értem, azt még lenyelném nagy nehezen, hogy nem kellek úgy, mint férfi, de emberileg miért nem lehet szeretni, vagy akár csak kedvelni? Egy icipicit figyelni arra, hogy én mit érzek, nekem hogy esnek bizonyos dolgok stb. Tudom, hogy nem vagyok egy ilyen tipikus mai "menő" fiú. Nem bulizom, nincs kocsim, nem piálok, sok pénzem sincs, ugyanakkor ronda egyáltalán nem vagyok, meghallgattam, törődtem ezekkel a lányokkal. Mégis egy idő után lesz*rtak, ellenségesek lettek velem, és nem értem, hogy mi a baj velem. Miben jobb más nálam?


Csak egy lány kéne, aki tetszik és viszont szeretjük egymást. Nem dugni akarok, hanem egyszerűen megismerni a másikat, hagyni hogy Ő is megismerjen és ha úgy alakul akkor boldogok lehessünk együtt, de eddig folyton csak fájdalom kerekedett ki belőle. Egyikőjüket sem bántottam, nem aláztam meg. Nem azt mondom, hogy én szent vagyok, de szerintem nem érdemelném ezt.


2011. nov. 5. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

túl normális vagy a mai csajokhoz


fel a fejjel, eljön még a te napod

2011. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azért nem lehet téged szeretni mert sokat írsz és akkor sokat is beszélsz túl sokat...el sem olvastam a regényt :D
2011. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pedig ha jól tudom ez az oldal arról szólna, hogy kérdéseket tesznek fel, amit aztán -meglepő módon- elolvasnak és válaszol rá aki tud/akar.


És igen, sokat tudok beszélni, de ez nem jelenti, hogy állandóan hülyesége hablatyolok. Ha van valami téma akkor abban szeretem bőven kifejteni a véleményem.

2011. nov. 5. 19:39
 4/13 anonim válasza:

jól mondta az első válaszoló, tényleg túl normális vagy a mai lányokhoz

de ne aggódj, valahol vár rád a szerelem, mindenkinek meg van a maga párja

csak legyél nyitott :DD

2011. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok, de már fáj, hogy itt vagyok a legszebb korban és senki sem viszonozta az érzéseimet. Úgy érzem ez a "túl normális vagy a mai lányokhoz" gyenge kifogás, azoknak jó akik nem tudnak magukba nézni. Én meg szeretném találni a hibát.
2011. nov. 5. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán rossz csajokkal hozott össze a sors. De ne izgulj, engem se hozott össze még normális pasival:D Az az érzésem, hogy kihalóban vannak a normális emberek (fiúk is, lányok is).:D
2011. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hasonló jellemzőkkel rendelkezem, de veled még jobban kiszúrt az élet úgy érzem

én is az általad "rendes" lányoknak nevezett lányokat kedvelem inkább

de attól még, hogy "rendesebb", nem jár bulizni, meg templomba jár, az nem jelent semmit, attól még valaki lehet bunkó

egybk sok lány lehet, hogy azt használta ki, hogy előzékeny meg kedves voltál (nem azt mondom, hogy szemétkedj velük, mert sokan meg azt szeretik amit te csinálsz, de van egypár aki meg visszaél ezzel

2011. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég férfias! Ha barátnőként működsz, ne várd hogy kelljél nekik! A csendes ki tutyi-mutyi fiúka egy lánynak sem kell!
2011. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Adjak zsepit? :D


Inkább itt egy link:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem csak a ribancok lehetnek lelki sérültek.
2011. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!