Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek már én is fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek már én is fontos valakinek? Mikor fognak engem is szeretni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek. még nem volt barátom. És inkább csak érdek barátságiam vannak. Bulizni ritkán tudok eljárni a rohadt egyházi kollégium miatt. Gyűlölöm az egészet. A saládsom meg persze szeret, de csak azért mert szeretniük kell. Nem ez így nekem. Néha azt akarom, h tűnjek már el a Föld színéről, mert akkor talán könnyebb lenne mindenkinek...
2010. febr. 7. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, valaki majd biztos lesz, aki belédszeret és viszont. Egyáltalán nem gond, ha valakinek 18 évesen nincs párja. Később jön, de jobb lesz.


17/F

2010. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocs, h ezt mondom, de marhára "megnyugtató", h ezt egy 17 éves srác mondja nekem...
2010. febr. 7. 11:54
 3/24 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne az? Talán nekem nem lehetnek olyan gondjaim, mint neked? Engem spec. azért kerülnek, mert olyan vagyok aki nem nyel le semmit és mert olyan iskolába járok. Nem csak neked vannak gondjaid a párkapcsolatok terén.
2010. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Persze tudom, h nemcsak nekem lehetnek gondjaim. De vhogy mégis furcsállom. Tudod, nem nagyon hiszek abban, h a mai 17 éves srácokból, akik a hajukat vasalják, csőgatyában járnak vagy azokból, akik leragadtak a 13 évesek szintjén, lesz belőlük normális ffi. Bocs, de talán 2 srácot tudok felsorolni akik normálisak ebből a korosztályból Bár már egyikük kezd olyan emos srác lenni
2010. febr. 7. 12:12
 5/24 anonim ***** válasza:
Én alapból megvetem azt a stílust, amit a mostani korosztályom alkot. Én maradok a katonai mintánál - terepruházat és vasfegyelem, tömör kérdések/válaszok -, mert én így érzem magam jól, engem így neveltek. Mint említettem, nem kell félni, hogy nem volt barátod. Nem jelent semmit, mi van akkor, ha neked most lesz barátod? Legalább nem leszel olyan kis plázarib@nc, mint a mostani fiatalokból - tisztelet a kivételnek - és hűségesebb is leszel.
2010. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja és kimaradok rengetegsok olyan dologból, amit jó lenne egy 17-18 évesnek átélni.
2010. febr. 7. 12:20
 7/24 anonim ***** válasza:
Miből maradnál ki? Abból, hogy hullarészegen valakik kikötnek az ágyra és megerőszakolnak? Ne nevettes kérlek. Gondolj bele. Elmehetsz bulizni úgy is, hogy nem fognak megb@aszni. Ha nyitott szemmel jársz, fogsz olyat találni, akivel pótolhatod ezeket a dolgokat.
2010. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Te elolvastad az egász kérdést. Csakmert írtam, h "Bulizni ritkán tudok eljárni a rohadt egyházi kollégium miatt". sztem kicsit figyelhetnél jobban. és az, h vki bulizni megy nem jelentni azt, h hullarészegnek kell lennie...
2010. febr. 7. 12:33
 9/24 anonim ***** válasza:
Elolvastam drága... De ez nem jelenti, hogy hétvégén is rabláncon vagy. Vagy tévedek? De ha ilyen stílussal válaszolsz akkor valamiért nem csodálkozom, hogy nincs barátod. Segíteni próbálok, de ahogy nézem, nem fogadod el fiatalabbtól...
2010. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen tévedzs hétvégén is ott vagyok, kb 2 hetente vagyok itthon... csak vasárnap regglel már megyek is vissza misére. Am lehet, h velem van a gond, sőt biztos nekem rossz a hozzáállásom, deakkor is ilyen vagyok. nem szeretem amikor egy fiatalabb okoskodik. Ez van bocs
2010. febr. 7. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!