Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasik álma az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik álma az ilyen csaj/nő?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, 21 éves lány vagyok.

Nagyon sokan, még a nők is megnéznek utcán, és én is tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok egy rút lány. Nem öltözködök kihívóan, szinte mindig mosolygok, még a szemeim is mosolyognak, és ez vonzza rám mások tekintetét és figyelmét.

Nem vagyok nagyképű szerintem, csak nincs önbizalomhiányom. Az alakommal sincs különösebben semmi bajom, mondjuk lehetne nagyobb mellem, de én így elfogadtam magam. Nőies vonalaim vannak, legfőképpen a fenekemen. Sokan utánam is szoktak fordulni. Ennyit a külsőről.

Nehezen képzelhető el, hogy egy feltűnően mindig mosolygós, vidám lány párkapcsolatokban visszahúzódó. Én visszahúzódó vagyok, naiv is, sokszor be akartak már csapni, a velem egykorúaknak csak szexuális kapcsolatokra kellenék, párkapcsolatot senki nem akar velem létesíteni. Nem vagyok bulizós csaj, az alkoholt megvetem. Nem vagyok egy olyan lány aki szórakozik a fiúkkal és csak úgy mások ágyába fekszik. Összesen 2 barátom volt, ezek sem voltak nagyon tartósak, és én csak nekik adtam oda magam, és továbbra is így szeretném ezt csinálni. Az egyik barátom azért hagyott el, mert nem voltam ribanc az ágyban, hanem egy tapasztalatlan lány voltam, és nem akarta vállalni, hogy "tanítgat" engem... ennyit erről.

Van olyan pasi még akinek ilyen lány lenne az álma?

Mi a véleményetek rólam?


2011. nov. 6. 10:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Meg,igen:)
2011. nov. 6. 12:25
 22/26 anonim ***** válasza:

igen, vannak ilyen pasik, többekközt énis, de gondolom ezt sokan irták már (nem olvastam el a válaszokat).

viszont erős a gyanum, hogy én nem kellenék neked. mert nem vagyok olyan "izgalmas" mint azok a pasik, akik hajtják a nőket és mindenük csak a szex. valószínűleg azért is volt az a barátod aki azért hagyott ott mert "nem voltál elég ribanc". tudod aki ezért otthagy, arról már első pár randin leolvasható hogy ilyen. tudom milyen srácok vannak a korosztályunkban, én is 22 vagyok, ismerem őket. szerintem jobban oda kéne figyelned a kevésbé nyomulós ámde attol még jófej rendes srácokra. komoly kapcsolatot velük alakithatsz ki. és hidd el azok is tudnak szeretni, sőt még szeretkezni is, még ha nem is az az elsődleges.

bár, lehet, hogy egy kevésbé rámenős fiu, mivel jól nézel ki, eleve azt mondaná hogy "á úgyis ribi és nembírja ki mellettem". sajnos sokakban ez van. lehet neked kéne kezdeményezni néha, na persze nem randira hivni a srácot, csak megszólítani, ilyesmi, az első apró lépést megtenni. utána már ha ffiból van, épp csak nem egy annyira rámenős alkat, akkor megforditja a kezdeményezést.

2011. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az elmondottak alapján egy szót tudnék mondani rólad: ÁLOMNŐ :).

Mármint részemről.

Csak sajnos messzire lakunk egymástól :(.


23/F

2011. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egy képet lehetne kunyizni rólad? Kiváncsi vagyok milyen vagy. :)
2011. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát.konkrétan.ien.lányt.keresek.és.nem.találom.:)
2011. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat.

Szerintem egy józan, reális gondolkodású, normális hozzáállású pasi álma az ilyen nő.

Férfitársak, gondoljatok bele, kell ennél jobb?

Jól néz ki.

Józanul gondolkodik.

Monogám, komoly kapcsolatra vágyik.

Nem játssza meg magát, nem alakoskodik. (Spec engem meg pont az feszélyez, ha egy nő olyan attitűddel közelít, mintha felsőbbrendű lenne és "kösd föl a gatyát öreg, ha tőlem akarsz valamit". Engem ez taszít.)


Úgyhogy kedves kérdező, ne keseredj el, sokunk szemében Te lennél a tökéletes nőpartner. Akinek pedig nem kellettél, azok mind hülye pötschök, akik magukra vessenek.

2011. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!