Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy viselitek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viselitek, amikor a barátnőtöknek megjön?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mi lányok, legalábbis a magam nevében mondva, ilyenkor kissé..hogy is mondjam.. mások vagyunk? Hogy viselitek? Komoly, én nem direkt szoktam csinálni, de ezek a hormonok olyanok, hogy nem tudom őket irányítani.. Hamarabb felkapom a vizet, vagy olyan a hangulatom, hogy aznap jobb lett volna ha fel sem kelek. Nyomott vagyok egész nap, olyan, hogy jobb ha békén hagynak. Nem beszélve hogy fáj is rendesen, olyan érzés mintha valaki belülről tépkedné a hasad. De nem mindenkinek fájós. Ám hiszem, hogy a nők többségére kihat a hormonváltozás. Sőt, már napokkal előtte érzem, hogy jön az érzelmi hullám. És kb semmit nem tudok tenni ellene.
2011. nov. 6. 14:44
1 2
 1/11 Kondor Judit ***** válasza:
Femina magne b6
2011. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van az a magneb6-os reklám, menstruáló nőknek. :D Legalábbis abban van, hogy a nőci ordibál, meg kiabál, amiért a pasi a fogkrém közepét nyomja... :D

Egyszer láttuk barátommal a tévében, elkezd veszettül röhögni a reklámon, nézek rá, hogy mivan? "Te is pont ilyen vagy... xD"

Szóval... :D De ő bírja.

20L

2011. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én barátnőm olyankor rendesen idegbeteg :D:D de bírom mert tudom húzni :)
2011. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hú, hát én olyankor legszívesebben nem is találkoznék a barátommal. Egyszerűen nem érti meg, hogy nekem fáj, meg nem direkt vagyok idegbeteg p.csa, meg hogy hiába próbálkozom, nem tudok normális lenni. Erre ő felhúzza magát és még jobban felhúz engem... Őrület.
2011. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi általában olyankor veszekszünk...

mert akkor abba is bele kötök ha mond valamit, meg abba is ha nem. (ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor meg azért)

De ő nem igazán tolerálja, pedig 100x elmondtam már neki, h nem tehetek róla, hiszen magamat is idegesitem :)

ilyenkor duzzogás és veszekedés van napokig, mert az én drágám nem hagyja magát!

2011. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SPAWN77 ***** válasza:
Csinálhat amit akar dühönghet veszekedhet ordíbálhat velem nem igazán zavar:D De utána legyen ahhoz is képe h elém áll és bocsánatot kér. És utána nem folytatja ezt a magatartást mikor már elmúlt. Barátnőm egyszer három hónapot végighiztizett nekem aztán annyit sem mondott fapapucs beterveztem h 2 hét romantika,sex, és kommunikáció mentességgel büntetem de két napig se bírta. Azóta a menszesz hiszti csak 2 napig tart és utána kenyérre lehet kenni:D
2011. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmön nem nagyon venni észre, ha megjön neki. A szerencsésebbek közé tartozom :)
2011. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Rajtam sem nagyon lehet észrevenni ha menstruálok. Hormonok ide vagy ide vagy oda a piramisrendszerrel minden ingerület felülbírálható... Csak önkontroll az egész...
2011. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A piramisrendszer nem csak mozgató? Mármint ilyenkor nem a limbikus szabályoz felül?


Egyébként rajtam elég könnyű észrevenni, ha menstruálok, mert általában akkora görcseim vannak, hogy a cataflammal is csak görnyedten állok, ájulok, hányok stb :D Esetleg kicsit túlérzékeny vagyok, de az csak abban nyilvánul meg, hogyha ügyetlenkedem, akkor nagyobbat káromkodok (amit nem szoktam) :D

2011. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kondor Judit ***** válasza:
Hál istennek nekem ilyen gondom nincs.
2011. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!