Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez miért van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez miért van így?

Figyelt kérdés

azt vettem észre hogy ugye fürdőruhában simán mutogatjátok magatokat,de buliban(még ha egy kicsit piásak is vagytok) nem vetkőznétek semmi pénzért fehérneműre , mikor az ugyan az!!!

Vagy ti(a lányok) ezt máshogy látjátok?

Miért?


2011. nov. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem babazsúrba kéne járnod bulizni!!!
2011. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szóval egy buliban miért nem vetkőzünk le piásan egy rakás kiéhezett kan közt fehérneműre?

Én sem értem komolyan... prűdek vagyunk. -.-

2011. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. ezt én is így gondoltam

amúgy nem de pl van egy kisebb közösség (egyetemi osztály)

ott már nem egyszer tapasztaltam hogy pl ha voltak 5-6-an akkor megcsinálták ,más közösségek között is mikor pedig ugyan az a közösség van csak nem 5-6-osával hanem mondjuk 15-en akkor meg már nem.

pedig mindenki látta már fehérneműben

én csak kíváncsi vagyok hogy számotokra mi a különbség

2011. nov. 6. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Köszönjük az általánosítást. Nem mutogatjuk magunkat, csak nyáron szeret minden lány lebarnulni. A fehérnemű meg egy intimebb légkör.

Ez ugyan olyan, hogy nyári munkába (fizikai) a srácok egy szál nadrágba, vagy fürdőgatyában feszítenek, partykon meg pávák.

Mellesleg a tiltott a gyümölcs a legédesebb.

2011. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én ezt nem mint piszkálódás vagy általánosítás gondoltam csak megjegyeztem és érdekelne hogy miért van ez így.
2011. nov. 6. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossz bulikba jársz szórakozni!!!!
2011. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én olyan topot sem veszek fel, ami nem ér le a nadrágomig.
2011. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én idegeneknek nem vetkőznék le sehol se fehérneműre. :D Esetleg gólyabálba. xD És nem ugyanaz!! :D Csak nektek :D
2011. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!