Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kellek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kellek neki, vagy nem? Foglalkozzak vele továbbra is, vagy csináljak úgy, mintha nem érdekelne?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy egy srác felvesz msnre, mert bejövök neki, napokig rámír folyton, ha fellépek, és folyamatosan felhoz új témákat, nem haggya, hogy leálljon a beszélgetés, folyton írja, hogy milyen aranyos vagyok, meg ilyesmi, és egyszercsak elkezd NEMFOGLALKOZNI velem? (Nem ír rám, úgy csinál, mintha észre sem venne, ha ráírok, ritkán ír vissza.) Lehethogy talált valaki mást? Vagy csak azt az elméletet akarja bizonyíttatni, hogy "Ha szeretsz valakit, engedd szabadon. Ha visszajön biztos a tiéd, ha nem jön vissza sohasem volt a tiéd." ?:D Most akkor kellek neki, vagy nem? Mit csináljak? Foglalkozzak vele továbbra is, vagy csináljak úgy, mintha nem érdekelne?

16/L vagyok, ő 17/F.


2009. máj. 7. 16:14
 1/6 anonim válasza:
Hát nem akarlak kiábrándítani, de szertintem talált valaki mást :S én már sokszor jártam így... és az a legidegesítőbb a dologba, hogy nem mondják meg :S szerintem hanyagold most te is... és ha újból jelentkezik, biztos téged akar :) ha nem akkor meg talált mást... Sok sikert :D
2009. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy most pár napon belül döntenem kell, hogy találkozni akarok-e vele... (most ezt nem fogom elmagyarázni, mert bonyolult. döntenem kell afelöl, hogy megyek-e arra a helyre, ahol ő is ott lesz) És ha mégsincs más csaj a dologban, akkor megszívom, mert többször meg nemnagyon fogom látni a közeljöbőben, ha ezt a lehetőséget kihagyom. Azért viszont nem akarok találkozni vele, hogy lássan, milyen jól elvan az új bnőjével.:S
2009. máj. 7. 16:25
 3/6 anonim válasza:
Hát ha nem jelentkezik msn-en vagy vmi, akkor szerintem ne menj el, mert télleg nem esne jól látni őt mással.
2009. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az is nagyon szarul esne, ha nem megyek el, és elúszik a lehetőség...:(
2009. máj. 7. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak ritkán tudnátok találkozni, akkor szerintem ne menjél el. ilyen fiatalon nincs értelme egy távkapcsolatnak.
2009. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy távkapcsolat?:) Lehethogy félreérthető voltam.:D
2009. máj. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!