Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináljak úgy, mintha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak úgy, mintha nem érdekelne?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van egy fiú akivel mindennap beszélgetünk, szerintem lehet ismerkedésnek nevezni.. kb 2hete beszélünk napi szinten, két naponta találkozunk, de nem kettesben hanem többen sok közös barátunk van. Nem történt köztünk semmi. Ma megtudtam egész véletlen az egyik barátjától, hogy vasárnap éjszaka találkoztak pár lánnyal ugyan így, ahogy "hozzánk" szoktak jönni...beszélgetünk beülünk inni egy üditőt és ez a fiú akiről szó van nem akart hazamenni korán... Szerintetek említsem meg neki, hogy tudom és sértődjek meg? Vagy van rá okom egyáltalán? Vagy csak legyek közömbös vele? Rosszul esett... :(
2011. okt. 4. 05:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kifelejtettem, hogy tetszem neki és félreérthetetlen dolgokat mond.. tehát nem barátok vagyunk azért..
2011. okt. 4. 05:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos amíg nem veled van semmi közöd hozzá hogy rajtad kívül kikel találkozik. Szerintem ne add a tudtára mert lehet akkor már romlik ez a baráti viszony. Vagy ha többet akarsz akkor azt érzékeltesd vele, de ne megsértődéssel.
2011. okt. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Többet szeretnék meg ő is elvileg.... de már én sem tudom.. akkor csináljak úgy, mintha semmi sem történt volna?
2011. okt. 4. 06:03
 4/4 anonim ***** válasza:
hát jah csinálj úgy és lehet pont ez fogja őt jobban bosszantani.
2011. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!