Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vagyok büdös odalent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok büdös odalent?

Figyelt kérdés

Minden nap rendesen tisztálkodok.ott is.valamikor többször is. De mégis szagos. Ugye ez nem betegség? Ja igen és a szeméremajkaimon kicsi pattanásszerű valamik vannak. Semmiképp nem szeretnék nőgyógyászhoz menni.:/

14/L


2011. nov. 6. 17:50
1 2
 1/14 kendrazoltan ***** válasza:
Pedig muszáj leszel, mert benyaltál valamit...
2011. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

Menjél a nőgyógyászatra. Hidd el, nem ciki.



Na jó, igazából b*szott ciki.

2011. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Laraa_ ***** válasza:
Szerintem inkább menj el mert nehogy valami nagyobb baj legyen...
2011. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Laraa_ ***** válasza:
szűz vagy még?
2011. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet valami baj van odalenn, menj orvoshoz nyugodtan.

Menni úgyis muszáj, én is utálom, de túl esel rajta és jobb, mintha belehalnál valami komolyba egyszer vagy nem lehetne gyereked soha (már, ha szeretnél).

2011. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kendrazoltan ***** válasza:
baromság, hogy ciki...soha ne szégyelld az ilyet...vagy ha annak érzed, akkor ne menj, de annak lehetnek komoly következményei. A nemi jellegű betegség nem játék!!!
2011. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, szűz vagyok.
2011. nov. 6. 17:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Első lépésként szólj anyukádnak, aztán menjetek el együtt tini nőgyógyászatra. Minden nagyvárosban van külön tini ambulancia a kórházban.

Ja, és egyáltalán nem ciki! Nem tudhatod, hogy milyen fertőzést szedtél össze (pl. akár a suli wc-ben), és lehet, hogy akár méhgyulladást is okozhat, ami később komoly következményekkel járhat.

2011. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól mert szűz vagy, attól még simán összeszedhetsz valamilyen gombás vagy bakteriális fertőzést. Elég ha egyszer koszos kézzel törlöd meg, elég ha ráülsz egy koszos budira.

Neked bizony dokihoz kell menned. Minél elöbb.

2011. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Már nem vagy szűz.
2011. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!