Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Hogyan viselkednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan viselkednétek, miben lennétek, kikkel barátkoznátok, hogyan élnétek, ha egy csettintésre férfivá válnátok? Fiúk válasza is érdekel (mint lányként)!

Figyelt kérdés
Most kíméljük meg egymást a biszex meg transz meg mindenféle köztes alternatíváktól! Nem, nem vagyok meleg, köszönöm a kérdést. Egészséges 22 éves férfi vagyok, van egy kultúrát párkapcsolatom a barátnőmmel. A fent kérdezett szerint az érdekelne, hogy hogyan azonosulnátok az új külsőtökkel, és ehhez elvárt nemi szerepekkel. Én pl. ha lány lennék, tuti hogy jól esne nekem, ha udvarol egy pasi, meg lehet jobban figyelnék az egészségemre, hogy ne fázzon fel a vesém, de pl. idegesítene ha a hátam mögött lek*rváznának az öltözködésem miatt. 22/F
2011. nov. 6. 19:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Királyok vagytok :DDD


1 napra kiteszem a lábam, és 8 szaftos szöveg :D

Felpontozok mindenkit, és hívjatok még több ismerőst a vitára, mert mondtam: minél több ember köt belétek, annál több a komment :D

2011. nov. 7. 22:31
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem jobb fiukent: lehet alva pisilni , nem fazol anyira, hamarabb elered az orgazmust, erosebb vagy(mindig szerettem volna olyan alacsonyabb keriteseken csak ugy atugrani), nem kell takaritani, nem kell melltartot hordani, szabadabban lehet sportolni(visszaterve a mellekre), nem kell szorteleniteni


Hogy a kerdesre is valaszoljak , a valosagban ha ez megtortenne teljesen kiakadnek, valoszinuleg sosem lennek tul rajta es egy ido utan azt hinnem bekattantam. A csaladom ,barataim ugyse hinne el mindenkit elveszitenek.

Valoszinuleg a kislanyom kozelebe sem engednenek es nem is akarnam tonkretenni ezzel.

2011. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Zsizsik válasza:


Én minden csajt seggbeb@sznék tiszta erőmből. Aztán minden csajt megszopatnék. Éjjel nappal a spermámat etetném-itatnám velük. Még jól nem laknának. Mást nem is ehetnének :D

Szóval menőznék.

2011. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

de jóó:D már sokszor elgondolkoztam rajta hogy milyen lehet fiúnak lenni és mit csinálnék:D

Én egy izmos fiú szeretnék lenni (nem az a nagyon hú de izmos de azért látszódjon) jó fenékkel,szép izmokkal és persze jóképű is legyek stb:D az öltözködésem laza,szabadidős cucc vagy farmer de nem csőgatya nemis rapper gatya,nem deszkás cipő és nem páva:D és persze nagyon finom illatom lenne*-* és lenne fülbevalóm:d

15-20 éves koromban nagy nőcsábász lennék,megfektetnék minden jó csajt:D nem lenne normális kapcsolatom csak ilyen futók,max 1-2 hónaposak.

biztos mindig barátaimmal lennék akik akkor a legfontosabbak lennének:d aztán 18 fölött felhagynék a csajozós életmóddal és elkezdenék keresni egy tisztességes barátnőt aki nagyon aranyos stb:) és együtt élnénk le az életünket :D és a leendő lányunkat biztos óvnám a pasiktól:d

na valami ilyesmi:D

16L

2011. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha csak random megtörténne? Kiakadnék. Aztán valahogy csak megoldanám, gondolom, van, aki úgy is megismerne, szeretne ugyanúgy.


Ha előre tudnám, és fel tudnék készülni (vagy csak a lakhatás, pénz, iskola meg lenne oldva), az már más! Hosszú hajat növesztenék, és kiélvezném, hogy sosem kell vasalni vagy befésülni, mert így is dögös. Csajoznék és pasiznék (végre bármelyik lánynál próbálkozhatnék gyomorideg nélkül). De azt hiszem, nem sokat változnék ezen túl. Örülnék, hogy nem nekem kell gyógyszert szedni, nincs havibaj, és kisebb felületen kell borotválni. Hordanék nadrágot, szoknya helyett kiltre váltanék (és valamelyik északi országra, ahol ezért nem vernek félholtra).


Lenne egy kedves barátnőm, aki bevállalós és kicsit bolond. Előbb-utóbb porontyok.


(És bocsánat, hogy nem kerültem az LMBT témát, de ha egyszer ez van, ez van!)

2011. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!