Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az gáz? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az gáz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
ha 16 évesen szociális fobiám van és igy az ismerkedés is nehezen megy meg utálom a tömeget
2011. nov. 6. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

igen gáz.

én is ilyen vagyok sajnos még mindig és áááá ember...valahogy..mindegy, hogy hogy csak kerülj ki ebből.

2011. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
nem gáz, csak kib@szott nagy esélyed van rá sajnos, hogy még 21 évesen is szűz maradsz...
2011. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nem a legelőnyösebb a saját szempontodból (mivel másokkal nem érintkezel, így csak rád van hatással). Szerintem mielőtt kimondod, hogy beteg vagy, megpróbálhatnád összeszedni magad, és adni egy esélyt saját magadnak. Még ha nem akarsz is, mozdulj ki, és ha végképp nem megy, menj pszichológushoz, mert nem így kell leélned az életed, annak nem lenne értelme, főleg, hogy ez nem egy leküzdhetetlen dolog.
2011. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám volt/van. Kérj segítséget szakembertől, ha annyira vészes. Én csak most kezdek erre erre az elhatározásra jutni. 10 évvel idősebb vagyok nálad de még mindig nem jött össze semmi, pedig a kinézetem sem olyan vészes. Ne járj úgy mint én!
2011. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!