Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet meg koztunk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg koztunk valami?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem hogy szerelmes belem, mindennel eggyutt kellek neki, van egy kisfiam. Volt parom ekkor erre csak annyit mondott esze szerint nem kellene velem foglalkoznia de szive szerint en vagyok neki a legfontosabb. Ossze jottunk, de ereztem hogy bizonytalan, mert mindeki ellenunk volt.Ott alltam egy gyerekkel es dontenem kellett hogy bevallalom-e ezt egy gyerekkel vagy vissza megyek a volt paromhoz.Feltem es es otthagytam es inkabb a biztosat valasztottam. De nagyon megbantam, elmondtam neki, csak telefonon tudtuk tartani a kapcsolatot, de azt mondta mar nem akarja, de meg erez irantam.Mindig valaszolt nekem, es miota itt van par napja a kozelbe mindig hiv es talalkozni akar.
2011. nov. 7. 12:51
 1/4 napietus ***** válasza:
mindegy hogyan döntesz, de döntened kell, mégpedig sürgősen. nem teheted ki a gyerekedet ennek a bizonytalan, hol itt-hol ott helyzetnek. ha felelős szülő lennél, nem tennéd. én mondjuk azt csinálnám a helyedben, hogy egy időre mindkettővel megszakítanám a kapcsolatot, rendezném az életemet és a gondolataimat, aztán utána, tiszta helyzetben, tiszta fejjel döntenék.
2011. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar dontottem megszeretnem probalni a pasival akit akkor otthagytam. De o azt mondja egyedul akar lenni. De 2 honap utan most fogunk talalkozni. Ha tenyleg szeretett vissza kaphatom meg?
2011. nov. 7. 14:01
 3/4 napietus ***** válasza:
ezt nem tudhatom. de azt tudom, hogy egy kapcsolatból rögtön a másikba lépni nem szerencsés. nem erőltetheted rá magad.
2011. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En nem eroltetem ra magam, sot mondtam is neki hogy en sem akarok mar tole semmit csak baratsag. Sot az elejen is sokaig ezt mondtam neki, de o mindenkepp velem akart lenni.
2011. nov. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!