Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól elvoltunk, aztán szóbahozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól elvoltunk, aztán szóbahozott egy csajt. Féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Pár napja felvett egy srác msn-re, azóta minden nap órákat msnezgetünk egymással. Nagyon jól elbeszélgetünk, de az utolsó beszélgetésünknél szóba hozta az egyik csaj közös ismerősünket, mondta hogy jóban van vele, pár perccel később meg a volt bnőjét is szóbahozta. Utána sokáig nem is írtunk egymásnak msnen. Ezzel most féltékennyé akar tenni? Vagy azzal, hogy azt mondta, "jóban vagyok vele", azt akarta ezzel mondani, hogy alakul köztük valami, és én már nem érdeklem?

16/L, ő 17/F.


2009. máj. 7. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy gondolom,ha valaki ilyen korai "kapcsolatban" a volt barátnőjéről beszél,az vagy téged nem vesz komolyan,vagy az ex-barátnőre vágyik.Felejtsd el,keress olyat,aki megérdemel!!
2009. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy szóba hozta nem azt jelenti,hogy tőled nem akar semmit! Szerintem csak szóba hozta h mik voltak köztük stb. vagy ha érdekel téged és meg mered kérdezni akkor kérdezd meg csak úgy ha megint szóba hozza a volt csaját,hogy újra össze jönne-e vele! És a közös ismitekel is jóba van az nem azt jelenti ,hogy vele kavar:S! Ne parázz!:) Észre lehet venni egy pasin,hogy ha többet akar a másiktól mint barátság! Szerintem kérdezz rá,hogy van-e vki akivel járna?! Sok szerencsét!:)
2009. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a volt bnőjével biztos, hogy nem akar újra összejönni.:) De csak pár szó erejéig hozta szóba őket, nem áradozott róluk, vagy ilyesmit.

Ami lehetséges, az az, hogy a közös isminktől akar valamit.:S Mert mikor ő fellép msn-re, akkor nekem alig ír.:( Szóval szerintem ő jobban bejön neki. Különben nem hanyagolna, mikor vele beszél akkor sem, nem?!

2009. máj. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!